Tekila shot dunyanin en cirkin seyi degil mi

Dunbaksam kordonda sabahladik ve yogun istek uzerine tekila shot attim ilk tuzu yaliyosun iciyosun en son limonu yiyosun dunyanin en igrenc seylerinden biri dedim bu ne kolonya icsem daha fazla zevk alirim siz ne dusunuyosunuz

0|0
8|18

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• bence çok güzel 2 kişi 70 cl bitirdik bir keresinde 1 poşet limon ve tuzla beraber. sonraki 2 hafta limon yiyemedim ama

0|0
    1|0
  • güzel bence severim

0|0
    0|0
  • Alışınca bırakamazsın. 4-5 shot ta da kafan güzelleşebilir. Rakıyı da ilk içtiğinde beğenmemişsindir birayı da.

Biz rakı içmesini de iyi biliriz der zaten başbakan. Her neyse sonraları keyif alacağın güzide bir içkidir.

0|0
    0|0
  • link al izle ^_^ böyle bir kızla atıyorsan nasıl kötü olabilir ki?

1|0
    0|0
  • sen keyfini bilmedğinden iğrenç diyosun. tequila ya özel shot oyunu bile var bundan haberin bile yoktur gel bir gün biizmle iç ve keyfini gör ;)

0|0
    0|0
  • Ramazan ramazan içmeseydin bari.

1|0
    2|0
  • bence bir o kadar da seksi bir içkidir. bir cok filmde hatta komedi filmlerinde tuzu bayanın boynundan alarak tekila shut sahneleri vardır.

0|0
    0|0
  • sanırım gavur İzmir diye bundan dolayı diylar ramazan ayında hemde kadir gecesi nerdeyse neyse beni ilgilendiremz zaten

0|0
    2|0
  • Bir baska igrenc olan sey ne biliyor musun? Ramazan da icmen. Ve daha igrencini merak ediyor musun peki? Bunu gelip - aa bakin ben ramazan, din, kural iplemiyorum, dun bunu yaptim - diye burada bas bas bagirman. Ayrica tekila icecek yasa geldiginde anlarsin tadini sen onun, elindekini yavasca yere birak.

0|0
    2|0
  • Seni kolonya içmekten alıkoyan bir şey yok, deneyip hangisinin kötü olduğunu söylemekte serbestsin :)

0|0
    0|0
  • bence dünyanın en güzel şeyi markası neydi içtiğinin ?

0|0
    0|0
  • nasıl iğrenç dersiniz tekilaya 2-3-4-5-6 gittikçe güzelleşir o yaaa

0|0
    0|0
  • Markasına göre deişir bence çok güzel bir içkî PATRON diye bir marka var o çok iyi mesela

0|0
    0|0
  • zorla degilya içmeyi ver :)

0|0
    0|0
  • Ne iğrenci :D fazlasıyle gzl :))

0|0
    0|0
  • tekila şat içmedim ama ağır içki olduğunu duydum.

0|0
    0|0
  • İçin yapmadı mi habire susucan şimdi bide tuvalet:)

0|0
    0|0
  • tekila shot ın hiç tadına bakmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...