Arkadaşlar bu sözle ne demek istiyor ?

Yollar ayrılmış ya birbirinden aşk’a nehirlerle, sanki aynı odada yan yanayken başka şehirlerdeyiz..

eski erkek ark bu sözü paylamış.Yani şu an ki duyguları ne demek oluyor ? 2 hafta önce ayrıldık..

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Birbirimizi anlamıyoruz u cafcaflı bir dille yazmış o kadar! :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bu duygulu sözleri paylaşır bir 15-20 dk çok sevmiştim havasına girer sonra uzun bir süre aklınabile gelmezzsin fazla kasma o yüzden.

0|0
    0|0
  • boşta yeni bir kız arıyor yarasını tedavi etmeye atlıyacak birine yem atıyor. bitirdiyseniz bitmiştir. yeni limanlara yelken aç. zaten o başarıya ulaşamazsa valla tırs tırs peşinde dolanır.

0|0
    0|0
  • Belkide başkası için paylasmistir

0|0
    0|0
    • Sanmıyorum ayrıldıktan bir hafta sonra konuştuğumuzda bir türlü unutamadığını söylemişti

• benden sana bu saatten sonra ne köy olur ne de kasaba demek istiyor

0|0
    0|0
  • günah çıkarıyodur,

atlama sazan gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• benim anladığım, yanı başımda olsanda, dip dibe olsakda aramızda sanki kılometreler var gibi. Bu şuna benziyor. En uzun mesafe iki insan arasındaki mesafedir.

0|0
    0|0
  • biz beraberkende ayrı gibiydik.artık başka aşklara yol aldık demek istemiş

0|0
    0|0
    • Şanışer'in bir şarkısıymış sözlerde Söyle dinliyorum son dersin hemen ver,

Bırak şu işini gücünü çok derdim hemen gel .

Burası benim evim nasıl derim ki söyle

İçeri girdiğinde bakıp yüzüme hoşgeldin demezsen.

bu da var ve geçen hafta bana evimin kapısını sen açmayacaksın bomboş bir karanlığa hoşbulduk diyeceğim ben dedi :/

• Aynen hayırlısı neyse o olsun diyorum

• kesinlkle öyle

• Üzerine alınma tatlım ya biliyorum kendin için düşünüyorsun belki de öyle ama bunu kimse bilemez ondan başka o yüzden çok ümitlenmemek lazım. Benimki de hepimizin milyarlık telefonları olabilir ama 41 kuruşluk özledim mesajına hasretiz yazmış. Üzerime alındım ama beni hiç özlemedi özlese arardı. Bu bana dank ettiğinde daha çok üzüldüm. Umutlanmıştım bir an olsa da.

0|0
    0|0
    • Hayatıma bakıyorum ama bir yan özlüyor işte :/

• O bir yan zaten bizi yakan. Bir yanımız tamam bitti artık istemiyorum derken öbür yan bagırıyo aşıgım ben hala özlüyorum diye..

• İste aynen o durumdayim

• Seni özlemiş ama ihtimaller de az gibi ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...