Hangi şehirde ne yenir,nerelere gidilir?

Hangi şehirde ne yenir?O ilde muhakkak gidilmesi görülmesi gereken yerler nerelerdir?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• adana da şırdan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Kastamonu veya Sinop'da kuyu kebabı denemenizi tavsiye ederim.Sinop Ayancık İnaltı mağaraları görülmeye değer ender yerlerden biridir. Karabük'e yolunuz düşerse Safranbolu'ya mutlaka uğrayın Tarihi evleri,Kanyonu ve Bulak(mencilis) mağarasını gezip cam teras da adrenalin dolu dakikalar yaşayabilirsiniz(tabi yükseklik korkunuz yoksa) .Oraya gitmişken lokum yemedende dönmek olmaz :)

1|0
    0|0
    • Teşekkür ederim:)

• Yalovaya giderseniz su düşen şelalesi yoğun ormanlık alan içerisinde kalmış çok güzel bir yer.Trabzon-Uzungöl'e yolunuz düşerse Göl kenarında kuymak yemenizi tavsiye ederim bol tereyağlı :) Oraya kadar gitmişken Rize'ye geçip Ayder yaylasınada çıkmak gerekir.Karşıki dağdan aşağıya doğru şarıl şarıl akan sular insana huzur veren bir manzara :)

• Teşekkürler:)Yazdığınız yerlerde bulundum.Yalovaya sık sık giderim.Bir arkadaşım var Rizeli.Onunla da Rize ve Trabzonu gezmiştik.,Kastomonuya gitmedim.

• Kayseri'De mantı

Hatay'da künefe

1|0
    0|0
  • gelin pişmaniye yiyin ooohh böyle tereyağlı olcak çikolata kaplı birdee ıııımmmmm :D neresi olduğunu anlamışsındır zaten :)

1|0
    0|0
  • Mutlaka her gittiğiniz şehirde mutlaka meşhur yiyeceğini tadınız bu ileriki sohbetlerinizde sizin için çok önemli oluyor fikir açısından

1|0
    0|0
  • orduya git meloocan gavurması, galdirik turşusu, balık çorbası, öğmeç, yoğurtlu sarımsaklı yayla pezüğü, fasüle gayganası, pancar dolması/oturtması, içli hamsi, yağlı yumurtalı kıymalı pide ye... daha saymayacam yoruldum :D bu yazdıklarımın çoğunu yiyebileceğin restoran da yok zaten köyden bir kadını kandırabilirsen yapar :D gezilecek yerler link

1|0
    0|0
    • :)Teşekkür ederim.Ordu gitmediğim iller arasında gerçekten merak ediyorum.En uygun zamanda gideceğim.

• Antalya şiş piyaz

1|0
    0|0
  • manisaya git mesir macunu ye. zaten spil dağına çıkarsın :))

1|0
    0|0
  • tava ciğer edirne'de yenir

1|0
    0|0
  • Izmire giderseniz konak alsancaga gidin kumru yiyin

1|0
    0|0
  • hatay-kağıt kebabı

oruk

künefe yemelisin.

Antakya-harbiye şelaleler

saint pierre kilisesi

arkeoloji müzesi(mozaikler)

payas-kaleleri ve plajı

samandağı-titus tüneli.bu saate bu kadar aklıma geliyor.

0|0
    0|0
  • Ankara ya gelirseniz Poku yediniz demektir :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...