Sosyal medya hayatımıza çok şey kattı mı ?

sosyal medya hayatımıza çok şey kattı mı ? yoksa hayatımızdan çok şey aldı mı ?

0|0
23|40

En İyi Erkek Görüşü

• Zamanımı aldı.

Beyin hücrelerime işkence yaptı.

Gözlerime faciyayı yaşattı.

Enerjimi aldı.

Halsiz kaldım.

Şişmanlattı .

Zayıflattı.

İnsanlardan uzak bıraktı.

Gerçek Sevgiden uzaklaştırdı.

Gerçek dostlukları bitirdi.

Hayatımı bitirdi.

Beni bitirdi.

Sınıfta kaldım.

Uyku düzenimi bozdu.

İştahımı bile kesti.

Kaç defa okuldan kaçtım bunun için.

Kaç defa Annem'e Babam 'a bağırdım İsyan ettim aklımı bozdu.

Ama ne yazık ki vazgeçemiyorum.

ALLAH kahretsin ki . Yine de facebook i*nesine giresim geliyor.

Bunu engelliyemiyorum.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• resmen hayat olmuş insanalra.sorgulamadan inanıyor insanlar

0|0
    0|0
  • çok şey kattı ve kattığı gibide çok şeyimizi aldı. bağımlı olduk resmen,internetsiz duramaz olduk.ve bu çok vahim bir durum ne yazıkki.

1|0
    0|0
  • Fotoğraflarımla açılan bir kaç facebook hesabı kattı mesela :))

Daha temkinli kullanabilsek katar belki ama alıyor maalesef.

0|0
    0|0
  • değerlendirebilirsen katar tabiki sanal alem diyip geçilmemeli insana özgüven bile katıyor ama abartmamak koşuluyla gerçek hayatla birleştirince mesela arkadaşlar edinme etkinliklere katılma vb gibi

0|0
    0|0
  • Aldı bence...

0|1
    0|0
  • Çok şey aldı. Mesela zaman.

0|2
    0|0
  • ıletısım ve bılgı alma acısından cok sey kattı

ancak zamanı dogru kullanmayınca bazen sıkıntı yaratabılıyor

0|0
    0|0
  • İyi yönleri de oldu eksi yönleri de.Bilgilere kolay ulaşmamı sağladı bu faydasıydı.Bazende gözümü kör etti önemsiz basit küçük ayrıntıları gözüme gözüme soktu kendi benliğimi unutmama kadar farklılaşmayı düşündürecek kadar ama şuan iyiyim ve doğru yoldayım.Kimsenin benim fikirlerimi değiştirmesine izin vermeyeceğim :))

0|0
    0|0
  • tabikide eksileride artılarıda var. hem katıyor hem alıyor ortasını bulmak lazım fazla kendimizi kaptırmamak lazım sosyal medyaya.

0|0
    0|0
  • Hayatımızdan çok şey götürdü. En çok zamanımızı götürdü.

0|0
    0|0
  • ikisi de

0|0
    0|0
  • kattığı kadarını aldı

0|0
    0|1
  • bi ara çok sık kullanırdım simdi hepsini kapadım. yok ben twitsiz yapamam face'e mutlaka girmeliyim falan derdim ama hikayeymiş gercekten kafa rahatlığı ..

0|0
    0|0
  • tabiki hayatımızdan çok şey aldı ..insanlar ego savaşına girişti

0|0
    0|0
  • Sosyal medya benden annemi aldı. Bilgisayar başından kalkmıyorrr :D

0|0
    0|0
  • Hayatımdan Çok Şey Aldı.

0|0
    0|0
  • aslında hiç de ıyı olmadı yani facebok twitterherşey takip altında

0|0
    0|0
  • çok kattı çok aldı

az kattı az aldı

çok kattı az aldı

az aldı çok kattı

çekilebilirim...

0|0
    0|0
  • Çok şey kattı,çok.

0|0
    0|0
  • Çok şey kattı

0|0
    0|0
  • etkisiz eleman

0|0
    0|0
  • herkes beraber birşeyler yapamamaktan yakındığı için internetin zararlarından bahsediyor ama ben zaten yalnızdım... yalnızlığımla dalga geçiyoruz internetle

0|0
    0|0
  • kattı dersem yalan söylemiş olurum cok seyi aldı hayatimdan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Yararından çok zararı var bence. Fakat bilinçli olarak kullanım sağlanıldığında bu tez kolaylıkla çürütülebilir.

0|0
    0|0
  • her yeni çıkan şey gibi iyilik için kullanılınca iyi, amacı saptırılınca da vahim sonuçlar oluşabiliyor ... insanları manüpüle etmek için çok etkili bir araç bir çok ileti yazı şu kişi yazdı millet deyip binlerce belki milyonlarca kez forwardlanıyor ama kimse gerçekleğini sorgulamadan yapıyor bunu...

0|0
    0|0
  • Hayatımızı bitirdi başkan , ne hayata birşeyler katması .

Evdeyken pc den kalkamaz olduk , işyerindeyken dur bir bakım neler var durumlarına gelir olduk.

7/24 Online olduk , sanal'da çok sosyal reel hayatta Asosyal olduk

0|0
    0|0
  • bana çok şey kattı hiç birşey almadı zamanımda dahil buna çünkü insanların profillerine girip resimlerine bakmıyorum ya da komik video izliycem diye saatlerce takııp kalmıyorum. Facebook sayesinde dünyanın dört bir yanından yüzlerce arkadaşım oldu, 50bin kişinin bulunduğu bir üniversite grubunun kurucusuyum bu sayede okulda beni herkez tanıyor. Daha bir sürü şey var yazmadıgım. Kısacası nasıl kullandıgına baglı bu. Elinizdeki imkanları fırsata çevirin arkadaşlar ;)

0|0
    0|0
  • kattı benceee aldığını sanmıyorum asıl gerçk hayt aldı daha sonra ben kenddimi burda buldum

0|0
    0|0
  • ya aslında sosyal medya ve teknoloji gercekten insan hayatını epey kolaylaştırdı ama ne biliyim eski insan gücü dönemlerinide unutturmadı değil,ama ben hala mektup yazarım insanlara,ve hala her pazar bakkaldan gazetemi alıp okurum,netten bilmemneden acil durumlarda bakıyorum haberlere onun dışında kesinlikle o gazeteye dokunucam:) kitabı ile bakyorum ipad tarzı bişeyler varmış onunla okuyorlar,kitap sayfa cevirmeden okunurmu yaa:)

0|0
    0|0
  • Sosyal medya Fanatizm'i Magandalığa taşımaktan başka bi' işe yaramadı..

0|0
    0|0
  • “Korkarım ki bir gün teknoloji, insan iletişiminin ve yakınlaşmasının önüne geçecek ve aptal bir nesil ortaya çıkacak” diyor” Albert Einstein.

0|0
    0|0
  • Boşlukta yaşayan maskeli insanlardan başka bir şey katmadı, elimde olsa 15 Ocak'a döner ve hiç başlamazdım. Ama batmışız bir kere bataklığa, "depelenmeyelim"

0|0
    0|0
  • valla güzel soru.aldıklarıda var kattıklarıda var ama hangisi çok dersen aldıkları daha ağır basıyor..

0|0
    0|0
  • bir sürü yalan dolan sahtekarlık dışında iyi yönleride var tani

0|0
    0|0
  • Kattı. Özellikle twitter'dan çok şahane insanlarla tanıştım.

Hani o hep kötülediğimiz sanal alemin en güzel taraflarından biri oldu benim için. Orada tanıştığım insanlar, normal hayatta görüştüğüm insanlardan daha esaslı çıktı kuşkusuz.

0|0
    0|0
  • Asla kattığı bir şey yok ! Aksine aldı...Ve hatta yedi beni yedi :)))

0|0
    0|0
  • çok şey aldı, asosyal insanlar, klavye erkeklerı, ınsan yuzu gormeyen canlılar ve yasadıgı herseyı nete yazan ınsanlar cogaldı. evde yemek yapamayan dersıne calısamayan ınsanlar oluştu.

0|0
    0|0
  • Hayırdan yana kullandığım için evet.çok şey kattı.Gidemediğim RNK sohbetlerini izleyebiliyorum.içinden çıkamadığım RNK meselelerini sorup yanıt alabiliyorum:)

0|0
    0|0
  • aslında sosyal medya değil. İsmi yanlış yazılmış. Asosyal medya. Sosyallik neresinde bunun ? Şu da yanlış olmasın var bir kaç tane sosyallik ancak bence amacı dışında kullanılan bir medya..

0|0
    0|0
  • Sen katmasını istersen katar :)

1|0
    0|0
  • Hayatımı kararttı.

0|0
    0|0
  • evet ..yalnızlık..

0|0
    0|0
  • + tarafı kullanmasını bilen için sınırsız

0|0
    0|0
  • Önemli kişileri hayatıma kattı :)) ilkokuldan arkadaşlarım vs. :))

0|0
    0|0
  • katmadı tabikide

0|0
    0|0
  • kattı aldı bilgi öğrenme konusunda kattı moronlaştırdıda

0|0
    0|0
  • her ikiside.

0|0
    0|0
  • Katkısı çok fakat aldıklarının gölgesinde kalıyor gibi :(

0|0
    0|0
  • hayatımızın içine ettiii.

0|0
    0|0
  • katti, grup yaptigimiz oldu

0|0
    0|0
  • cok sey aldi ama kopuyorum artik

0|0
    0|0
  • Kullanmasını bilen çok şey katar, aksi takdirde mahkumu olunur...

0|0
    0|0
  • %75 çok şey kattı , % 25 çok şey aldı.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9
Yükleniyor...