Eğlenceli aksiyonlu bir film önerir misiniz?

Arkadaşlar minik kuzenlerimle birlikte film izliycez. Önerebileceğiniz hem onların hemde benim hoşuma gidecek güzel filmler var mı?

Güncellemeler:
Arkadaşlar cevaplarınız için hepinize çok teşekkür ederim ama küçük kız kardeşimin yoğun ısrarlarına dayanamadım ve oturduk titanik izliyoruz :)

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• İtalyan isi

Taare zaman pear

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• promatheus u izlemeni öneririm. insanoğlunun yaratılışı üzerine mükemmel bir bilim kurgu.

1|0
    0|0
  • narnia günlükleri seri bir film 3 parça ama birinciyi izle :d

1|0
    0|0
  • Sağ salim filmi çok komik izlemek istersen.

1|0
    0|0
  • Snatch

1|1
    0|0
  • "Hayat güzeldir" ilk yarısı eğlenceli, ikinci yarısı aksiyonlu. ama dram var 2. yarıda; ona göre :)

0|0
    0|0
  • Tom Cruise ve Cameron Diaz ın oynadığı Gece ve Gündüz diye bir film var çok eğlenceli bir aksiyon filmidir normalde bir aksiyon filmini en fazla iki kez izlerim ama abartmıyorum bu filmi en az 10-12 kez izledim :DD ayrıca 21 diye bir film var o da çok iyidir.eğer türünü söylersen sana çok güzel filmler önerebilirim

0|0
    0|0
  • kuzenlerin yaşı kaç?

0|0
    0|0
  • Organize işler.

1|0
    0|0
  • 12 tuzak. Minikseler izlemeyin arada sevişiyolar 2 dk felan :D

1|0
    0|0
  • the frighteners / lemony snikets the unfortunately events. minik kuzenlerimle beraber olsam bu ikisini seyrederdim

0|0
    0|0
  • G.O joe serisi veya hansel ve greteli tavsiye ederim izlemediysen.

0|0
    0|0
  • animasyon istersen kung u pande 1-2 :) eğer animasyona gerek yok dersen :) jackie chan in son 2012 de bir film cevirdi :) sanırım 'Chinese Zodiac' dı :) tavsye ederim ya da yine jackie chan bebek hırsızı sanırım o da güzel :)

0|0
    0|0
  • taxi 4 ü izle :D

0|0
    0|0
  • sirinler :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Film degil de Buz devri izleyin.

0|0
    0|0