En begendindiginiz the doors sarkilari

aranizda doors hayranlari var mi merak ettim:) benim en sevdigim parcalar a feast of friends-waiting for the sun-people are strange-tuch me-light my firse-love street-the end liste boyle gider daha peki ya siz? :)

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Olmaz mı? Benim sevdiğim şarkılar da seninkilerle aynı. Bunlara ek olarak, Summer's Almost Gone- The Changling- Love Me Two Times- Back Door Man- Alabama Song- When The Music's Over- Not To Touch The Earth- Break On Through- Roadhouse Blues- Love Her Madly- Queen Of The Highway güzeldir, dinlenir, tapılır.

0|1
    0|0
    • herseyi yazmisiz ama riders on the storm u unutmusuz :) hepsi harika ama a feast of friends inyeri banbaska kemal sunalin filmlerinde bile calar :)

• Demin dinledim de, sanki bunu yıllardır dinliyormuşum gibi hissettim. Teşekkür ederim önerin için.

• riders on the stormmm

0|1
    0|0
  • when ı*gone...people are strange

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Peoples are strange...

1|1
    0|0
  • love street / the end / ı will never be untrue / roadhouse blues / the unknown soldier yaaaa üfff abi yaaa ( ekşime efekti vermeye çalıştım starbaks kızı gibi algılanmayım aman ) hepsi güzel işte. biraz daha bir arada olabilmelerini dilediğim gruplardandır. sevmediğiniz şarkıları desen daha kolay olurdu sanki...

0|1
    0|0
  • People are strange

0|1
    0|0
  • Touch me... Love me two times..

0|1
    0|0
  • the end ve touch me..

0|1
    0|0
  • "tuch me" yi bilmiyorum ama :) diğerlerine katılıyorum.Kafa çok bozulduğunda "the end" çok iyi yol şarkılardır birde :D riders on the storm felan :D

0|1
    0|0
  • the end , whiskey bar, love street, spanish caravan... sevmediğim şarkısı var mı acaba ?

0|1
    0|0
  • ilk defa duydum ve hoşuma gitti people strange şarkısı..doors yazısını görünce aklımda bu santaçı belirdi..:DDD link

0|1
    0|0
  • L.A. Woman ve Don't Touch tabi kii :)

0|1
    0|0
  • bravooooooooooooo

0|0
    0|0
Yükleniyor...