Gezi olayları sonrası durum için yorumlar nelerdir?

Gezi olaylarından sonra bir takım gazeteciler sadece destekleyen yazılar yazdıkları için mesleklerinden oldular. Bir takım oyuncular halk nazarında bir takım kitlelere hedef gösterildi. Bazılarının dizileri veya programları yayından kaldırılma aşamasında. Bazıları da bir anlık insanlıkla yaptıklarından her nedense pişman olarak el öptüler, tekzipler yayınladılar, tv de abuk subuk konuştular. Sizce durum nereye gidiyor?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• evet burdan anlıyoruz ki tayyip ülkeyi ele geçirmiş beşiktaş meydanında en önde durup barikat yapan adam gidiyor özür diliyor neden çünkü yeni filmi vizyona giricek ama dilemeyen insanlar tiyatro oyunları kaldırılıyor dizileri yayından kaldırıyor falan filan ülkeyi bölen bir başkanın altında yaşıyoruz fark ettik ki aslında biz ayrı değilmişiz alevisi kürdü hanifisi sünnisi hepimizin amacı aynıymış fakat bizi sınıflandırarak bölmüşler olay geziden çıktı zaten artık halkların kardeşliği oldu İstanbul united gibi siz hiç fenerbahçeli birinin eline gs bilekliği dolayıp beşiktaş atkısı taktığını görmüşmüydünüz işte ben taksimde onu gördüm üstümde fenerbahçe forması varken gazdan etkilenmemem için bana atkısını veren gsli abileri gördüm elimden tutan kürt kardeşimi gördüm bana su veren alevi ablamı gördüm bir parkın köpeklerin çocukların parkı temizlediklerini gördüm ama bir yandan da g*t kıllarını ekmekleri meyve sularını yerlere çöpe atan hüloğları da gördüm taksimde kandil gecesi simit dağatan anti kapitalist müslümanlarımızı da gördüm çok şey gördüm çok şey öğrendim gerçek dostluğu birliği beraberliği devrim isteğini getirdi bu gezi parkı iyikide getirdi hoş getirdi!

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Bu bu ülkeye özgü değildir ki. Nerede yönetime baş kaldıran olsa illa ki bir yerde çelme takılır. Her şeyi akp ilk kez yapıyormuş gibi algılamaktan vazgeçin.

0|0
    0|0
  • Bence bu konu artik kapatilmali.

0|1
    0|0
  • bir yere gittiği yok, hep aynıydı. padişahımız ne emrettiyse o, karşı çıkmayın.

0|0
    0|1
  • Ozgurlugunuze koyayim bana bir sey olmasin diyor tayyeeaap.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Durum artık gezi değil sende gelsene demişler ya :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...