Dans Etmeyi Öğrenmek İçin Videolar İşi Yarar Mı?

Dans etmek isteyenler internet üzerinden istedikleri sonucu alabilirler mi? Mesela Hip Hop,Salsa,R&B vs. ? aramızda dans öğretmeni de varsa bilgilerini paylaşırsa çok faydası dokunur.

Güncellemeler:
Sizce Nedir?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Breakdance - RnB eğitimi aldım ve grupla birlikte çalıştım. videolar kesinlikle işe yarar. ama püf noktaları, ince detayları bir parmak ya da bilek hareketi bile önemlidir. bunu her videoda göremez, gösterse bile kazanamazsın. aynanın karşısında eğitmeninle sesli adım adım bunları gerçekleştirirsen asıl başarıya ulaşırsın. eğitimini alırken videoları takip ederek yeni stiller hareketler bulup bunların üstüne çalışabilirsin. işin özü EĞİTİM ŞART :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• uzmanından öğrenilmedikçe gerçekten büyük eksiklikler oluyor , tavsiye etmem açıkçası yeteneğin yoksa yarım yamalak kalırsın malesef .s

1|0
    0|0
  • Düşünce gücüyle öğren :D

1|0
    0|0
  • sanmam. izlerken farkedemeyeceğin şeyler var, mesela partnerinin hareketlerini dışardan izleyerek tam olarak kestiremezsin. ama tek kişilik danslar için işe yarayabilir

1|0
    0|0
  • tabikide devir teknoloji devri insanlar artık herşeyi evinde dışarı çıkmadan yapmak istiyor ve internet bu konuda yeterince bilgiye sahip

1|0
    0|0
  • video ile bas gitar öğrenip gruplar kurduk.mümkün bence

1|1
    0|0
  • Ben kolbasti ögrenmek istedim, izledim ögrendim:D

1|0
    0|0
  • R&B ve Break dans biraz videolardan öğrendim yapabiliyorum ama hocaya gitmek daha mantıklı tabi

1|0
    0|0
  • spor?

0|0
    0|0
  • olur tabi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok fazla olmaz ama yine de bir kaç hareket kaparsın.herkes kursuna gidiyor en iyi şekilde öğrenmek için.

1|0
    0|0
  • Zor olur,öğrenmesi.

1|0
    0|0
  • Uzmanından öğrenmek başka, videodan öğrenmek bambaşka.

1|0
    0|0
  • bi nebze işe yarar ama kursa gitmende fayda var ince ayrıntıları videoda göremeyeblitsin

1|0
    0|0
Yükleniyor...