Sosyalleşmek için kurslar

Sosyalleşmek,çevre edinmek ve kendimi geliştirmek adına hangi kurslara gitmeliyim.Aklımda fotoğrafçılık,dans ve resim kursu var.Bi fikri olan var mı ?

Güncellemeler:
Hem zevkli bir hobi hemde geniş bir çevre istiyorum.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Resim kursları farklı resim dalları ve dolayısıyla ressamların akımını belirlediğinden çevreni perdeleyen kesim daha modern ve açık görüşlü olacaktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• resim kursu

0|0
    0|0
  • Resim fotoğrafçılık seni sosyalleştirmez, kişisel gelişime katkı yapar. Sosyalleşmek demek başka insanların bulunduğu ortamda, o insanlarla iletişim halinde bulunmaktır. Ve sorunun cevabı kesinlikle danstır.

0|0
    0|0
  • Sosyal olmak için gitme elin boş dönersin. Gerçekten gittiğin kursu öğrenmek için git. O zaman konuşacak konun olduğundan sosyalleşirsin.

2|0
    0|0
    • Sadece sosyalleşmek içn düşünseydim çok fazla var. Ama yapmayı da istediğim şeyler yani bana bişeyler de katsın istiyorum.

• Dil kurslarını dene o zaman en faydalısı :D

• İngilizce en iyisi olur önüne gelen ingilizce kursuna gidiyor çok çevre edinirim :)

• ilk şart netten uzak dur... Daha sonra evdeki TV yi öldür..

Yabancı dil kursuna git ve kitap al. Arkadaşlarına daha fazla zaman ayır. Hepsi bu...

0|0
    0|0
    • İşim gereği mecburen bilgisayar başındayım,hal böyle olunca da internetten uzaklaşamıyorum.Yabancı dil kusru da bir seçenek olarak kaldı aklımda.Arkadaşlarımla bağım çok koptu bende yeni arkadaşlar edinmek istiyoum.

• Aynı durumdayız desene. günün 12 saati bilgisayar başındayız. Nefret ediyorum ama işim bu ( Bilgisayar satıyorum)

Dil kursu düşün... ayrıca TV ve PC den uzak durabileceğin kadar uzak dur ( Ben pazar günleri mecbur kalmazsam PC kullanmıyorum).

Veya benim gibi yap. 2. Üniversite başladım ( Sosyoloji) sende yapabilirsin

Arkadaşlarını tekrar ara hal hatır sor. Haftada bir buluşun. Veya yeni arkadaşlıklar kur...

İstersen : Çok iyi bir dinleyiciyim. Canın sıkıldıkça yazabilirsin.

• Yardımların için çok teşekkür ederim ben birinci üniversiteyi bitirim hayırlısıyla 2. yede gitmek isterim. Pazar günleri ayarlayabiliyorsam arkadaşlarımla vakit geçiriyorum.Pc den o kadar bıkkınlık geldiki zaten tv de izlemiyorum uzun zamanır.Tavsiyelerini uygulayacağım.

• Bilgisayar kursu,dans kursları bunlara daha cok ilgi olduğu için daha cok sosyallesirsiniz.Cok iyi arkadaslıklar edinebilirsiniz..Ayrıca erkek arkadası da bulabilir,mutlu bir yuvanın temellerini atabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Kuran kursuna git :) yok cuma vakti geldi oradan aklıma geldi .

1|2
    0|0
  • Neden sosyalleşme istiyosun

0|0
    0|0
  • gitar kursuna git.

0|0
    0|0
  • Dans, yabancı dil, resim, gitar, keman vb fotoğrafçılık, tiyatro, halk oyunları... Bunlardan 2-3 tanesini ben de deneyeceğim aynı şeylerden ben de muzdaribim 😄

0|0
    0|0
  • kesınlıkle dans acayip bir etkileşim var :)

0|0
    0|0
  • Sosyal çevre edinmek için en güzel ortam dans ve yabancı dil kurslarıdır.

0|0
    0|0
    • Yabancı dili pek düşünmedim açıkçası.Ama güzel bir aktivite olabilir.

• Bazen aşkın geçici olduğuna emin oluyorum.

• Emin ol buna tecrübe ile sabit.

• aklında kiler güzelmiş onları deneyebilirsin .

0|0
    0|0
    • Resim belki olmayabilir ama diğer ikisi güzel.

• yeteenek işi. hangisine yatkınsan ona git. ama benimde resim olmaz herhalde çünki hiç yeteneğim yok. yapamıyorum

• düğünlere,kınalara git

0|0
    0|0
  • park ve bahçeler müd. de işe başla bol dedikodu yaparsın :=)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bende tenise yüzmaye ve dansa gidiyorum öyle topluluk içinde olan kurslarda kolay arkadaş bulursun benim tüm arkadaşlarım kurslarımdan :) iyi seviyeli insanlar oluyor hemde

0|0
    0|0
  • Dansa git .

0|0
    0|0
  • Ben şu an yüzme kursuna gidiyorum. Yaklaşık 8-9 ay sonra bırakacağım ve 1-2 ay ara vereceğim. Daha sonra voleybola gideceğim. Ona pek ara vermeyi düşünmüyorum ama arada gitmek istediğim yerler de var. Mesela piyano , tiyatro, yabancı dil gibi kurslara gitmeyi planlıyorum. Bence sen de bunlardan birini düşünebilirsin. Piyano kursuna 6 ay , tiyatro kursuna 6 ay, yabancı dil kursuna da yaklaşık 1 yıl gitmeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • dans kursunda erkekler kız tavlamak için gidiyor genelde diğerlerini bilmiyorum

0|1
    0|0
  • bende o kadar sosyal sayılmam ama okuldan arkadaşın yokmu hiç

0|0
    0|0
    • Var ama yıllar geçtikçe koptuk birbirimizden şimdi sadece bikaç tanesiyle konuşabiliyorum .

Yükleniyor...