İstanbul'daki laleler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Benim gibi fotoğraf çekmeyi sevenler için çok iyi bir fırsat. Ayrıca fotoğraf olmasa da hakikaten görsellik açısından harika.. Turistlerin de ilgisini çekiyor şüphesiz. İstanbul'u çok güzel süslüyorlar ve bazı kişilere geçici de olsa iş imkanı sağlıyor. Bunlar çok iyi güzel ama bir yandan da .. gereksiz bir masraf mı o paraya daha faydalı şeyler yapılabilir mi? Ne diyorsunuz? Tam bir ikilem

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı durumlarda birşeyler aramak gerekiyor sanki. O kadar lale gereksiz masraf. Acaba hangi firmadan geliyor kimbilir. Deli gibi para akıyor o lalelere 1-2 ay öyle duracak laleler belki de ayda 1 kere degiştiriyorlardır. En azından kış aylarında tohum eksinler de fazla para akmasın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence süperler..insanın içi açılıyor ve o parayı hak ediyoruz..bırak da biraz gözümüz bayram etsin

0|0
    0|0
  • ben laleleri değilde pendik sahilindeki o çiçekleri varya onlara bayılıyorum ya böyle bir tablo yok gerçekten ülkeyi çevre bakımından zenginleştirmek neden gereksiz masraf olsunki okadar benzinden ondan bundan carttan curttan paralar iniyo cebe bi zahmet doğayada katkıları olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ben çok seviyorum hoşuma gidiyor gereksiz masrafı bence Turistleri çekerek kat kat karşılıyolar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...