Parasiyla ödevimi oku diye yolladi ve bende bakdim. simdi dir dir ediyor .napsam

ayy arkadaslar ya gerizekali bir kiz musallat oldu..daha önce özel ögrencimdi ve ödemedi özel derslerin parasini. neyse onun da roman kitabi bende kaldi ödestik diye düsündüm. simdide ödevini bana yazdirmak istiyor bende kabul etmedim git kendin yaz dedim. sen yaz ben üstünden bakacam dedim. neyse anlasdigimiz parayi eksik yollamis bende olsun neyse diye düsündüm. ikindin aksam basindaydim iftara anneme de yardim edemedim kiza yazik okuyum yarin teslim etcek diye. son ana birakdi. simdi bakmis ve diyorki sen benim yazdigmin üzerinden yeni kelimelerle düzelterek yazmamissin sirf hatalarimi düzeltmissin dedi..hadi bu gece sabahla bunu ya dedi. bende git kendin yaz dedim. sanki enayi ariyo..faceden attim whatsappden blokladim:D ya düzeltme icin anlasdik bende üzerime düseni yapdim cok titiz bir sekilde...ya simdi o para bana haram mi sayiliyor? ama öyle anlasilmamisdi?off ya basima bela oldu keske hic kabul etmeseydim

Güncellemeler:
"bu gece sabahla da bunu yaz" olcakdi kelime tusuna basmamisim
arkadaslar bu sahis paypal ile ödeme yapdi ya gitmis o parayi geri cekmek icin talebde bulunmus...para eksilmisdi. bende paypale sikayet ettim ve savunma yazdim. onun savunmasini da okudum hakaret dolu terbiyesiz bir ifadeyle yazmis. ben sade bir dille uzun yazmadan anlattim ve ispat ettim hakliligmi. paypal e hak talebinde bulundum ve paypal beni hakli bulup parayi geri iade etti bana. su an onun suratini görmek istiyorum:)))

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• bende bu filmin sonun da nolcak diye bekliyorum bu muy du :D haram değil tabisi sen üstüne düşeni yapmışın , ne yani silip baştan mı yazıcaktın oldu , versen daha fazla fazla para sen de sıfırdan yaz :D merak etme haram değil .

1|0
    0|0
    • Üçüncü güncellemeyi görürsem çıngar çıkartıcam :D :D

Erkekler Ne Diyor 19

• Ne haramı yahu, böyle sülükler ileride patron olup insanların kanını emiyorlar, ne kadar parası varsa soyup soğana çevirsen, donuna kadar alsan bile, sevaptır, bu tipler için... Esas hırsız o, o senin zamanını çalmış hakkını yemiş, sülük...

1|0
    0|0
    • haklisin...bide okuyup biyerlere gelmek istiyor böyleleri.ilk dönemi ve simdiden iyi ögrenmis insn sömürmeyi...

• Kıza dönen tekme at. Hak etmiş :D

2|0
    0|0
  • o kızın saçını başını yolarım :(

para hakkın..

1|0
    0|0
  • Dikkatli olman hoşuma gitti gereği düşünüldü, anlaşmaya uyarak yaptığını düşünüyorsan sıkıntı etme ihtiyacın olanı çatır çatır ye :D

1|0
    0|0
  • manyak mı o kız yaa çok sinir oldum bee kullandırma kendini o para ananın ak sütü gibi helal sana ayrıca hakkını Allah a havale et sn unutsan bile O unutmaz.!

1|0
    0|0
    • tsk ederim haklisin...maalesef insanlar iyiniyetli aciyan birini görüdlermi sömürmek istiyor.

• Çok uzun okuyamadım malesef.

0|0
    1|0
  • Anlaşmaya uyduysan problem yok

1|0
    0|0
  • Helal olsun, haddini bildirmişin resmen, bunları böyle süründüreceksin işte ! İki satır ödev yapmaya üşünip, paypala destan yazmış, tabi işin ucunda para olunca, sahtekar işte... bunlara göz açtırmayalım arkadaşlar !

0|0
    0|0
    • evet acimayacaksin kimseye bunu cok iyi ögrendim. haddini bildirdim. dolandiricilik bu resmen, beni calistirip parami vermicekdi serefsiz! böle kan emenlere herzaman dikkat etmek lazim

• Sımdı bıze dusen gorev ne toplanıp mahkeme kurup helal mi haram mı ona mı karar verecegız... eger oyle ıse yargıc ben olmak istiyorum... Haram dersek napcan parayı gerı mı vercen... Razzamazan olmasa bu baslıgı acar mıydın merak ettim :D

0|0
    0|0
  • aduket çek kıza bir kendine gelsin

1|0
    0|0
  • sabırlı ol ...

1|0
    0|0
  • ne fenasın sen de beya :D

0|0
    0|0
  • hangi ders hocasisiniz ki ?

0|0
    0|0
  • Yok ya sen düzgün bir şekilde yaptıysan bir problem olmaz bence zaten eksik yollamış diyosun.

0|0
    0|0
    • evet eksik yolladi biz 1 sayfa icin 2 liraya anlasmisdik oda toplam 15 sayfa yazmis yani 30 ödeycekdi ama 20 lira ödemis...

• Ohooo emrivaki yapmış bir de. Sen düzgünce uğraştıysan problem etme bence

• evet haklisin sonucda emek verdi bide titizce düzelttim...

• Konuyu bir eğitimci olarak harika anlatmışsın ama ben pek anlayamadım

0|0
    0|0
  • İki katını ver geri yolla :)

0|0
    0|0
  • Çok fazla kafaya takıyosan bence git bir fakire ver sadaka diye...

0|0
    0|0
  • bir roman kitabı özel ders parasına nasıl tekamül edebilir ki :) bgana da özel ders verir misin ? sana kütüphane açarım :)

0|0
    0|0
    • :))) haklisin valla ya kiyaslanamaz bile aslinda

• gramerde mi eksikliklerin var yoksa kelime hazinenimi gelistirmek istiyorsun

• gramerde bazı eksiklerim var tabi hani bazı kalıplar farklı yerlerde kullanılınca farklı anlamlara geliyor ya .. kelimelerin anlamını tamamen bilgiğimi varsayarsak okuduğumu %100 anlamam gerekiyor 5 satır olsa bile

• Panpa ne işin var senin böyle şeylerle ya :) uğraşma. Gel biz ders çalışalım :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Siz ödevin hatalarını düzelttiyseniz problem yok, öğrenciniz ücreti eksik vererek hata etmiş.. Siz ödevi düzelttiniz ve eksik de olsa o parayı aldıysanız bence size haram falan olamaz yani,neticede verilen emek var tarafınızdan. bence siz o öğrenciyi bırakın.. bir cacık olmaz gibime geliyor :)

0|0
    0|0
  • Ayy arkadaslar ya yı okudum kaçıyorum .

0|3
    2|1
  • valla süpersin hakkin o senin ne demek,ne kadar sinir bozucu bir durum. sen git gece gündüz demeden calis yap ve bu sahtekarda parayi vermek icin herseyi inkar etsin! gene iyi sabretmissin valla dövesim geldi okurken bile...HELAL OLSUN ya haddini bildirmissin! sinirden küplere binmisdir dolandiramadim diye:D

0|0
    0|0
    • bölelerine ne yapsan azdir. allahin belasi. bide paypalle telefonlasmis. roman yazik öncede. umarim böyle sorunlu insanlar ve baskalarini sömürmeye calisanlar hicbirzaman bir yere gelemezler...onda ztn bu kafayla biraz zor...gerizekalinin teki

• Eksik bile vermiş o para hakkın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...