Bilgisayar öğrenmekk:):)

selam arkadaşlar. ben bilgisayar kullanmayı pek bilmiyorum.yani genelde internette zamanım geciyor.geliştirmek istiyorum nasıl öğreneblirimşu ankursa gidemem zamanım yok. ama birazda ilerlemem lazım sizce ne yapabilirim? ya da ilk nelerle başlayabilirim? önerileriniz için şimdiden teşekkrler..:)

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Konuyla ilgili takıldığın konuları özelden yazarsan bilgisayarla ilgili basit dökümanlar yollayabilirim. ilgin varsa daha çabuk öğrenebileceğin kanısındayım. ben merak ile başladım şuan web tasarım programlama işi yapıyorum. İstek varsa öğrenemeyeceğin hiç birşey yoktur bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• başlangıç olarak word excell den başla hayatın boyunca heryerde karşına çıkacak ve lazım olacak programlar bunlar. kursa gerek yok. help menusunden kurcala. internette bol bol alıştırma bulabilirsin.

0|0
    0|0
  • halk eğitim kursları oluyo ama ne öğrenmek istediğine bağlı şimdi bilgisayar kurcalamadan öğrenilmez

0|0
    0|0
  • Bilgisayar kullanimini, kolaydan zora dogru, asamali sekilde anlatan internet siteleri var, bunlardan yararlanabilirsin.

Bizim ogretmenimiz bile, universitede bilgisayar dersini bu sitelerden yararlanarak isliyodu dusun..

0|0
    0|0
    • hangi siteler

• Google'a "bilgisayar dersleri" (mesela...) yazip bulabilirsin, yok illa sen soyle diyosan, ben bir bakip geleyim o halde... ?

• olur tesekkrlerr

• kurs felan hikaye ben sadece kendim çalışarak PHP ASP HTML CSS C# C+ C++ dllerini öğrendim

ayrıca adobe photoshop adobe flash ve corel drav de grafik yapmayı öğrendim şuan CAD proğramlarına merak sardım

0|0
    0|0
    • nasıl öğrendin

• yapmam gerekiyo lazım çünkü..

• Kurcala merak etme bişi olmaz =)

0|0
    0|0
  • gel ben sana öğretirim abla ;))

0|0
    0|0
  • Öğrenmen için ilk önce sorunlarla karşılaşman gerek :)

0|0
    0|0
  • zaten bilgisayarda ne yapman gerektiğini bilgisayar sana söylüyor her şeyi.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence ilk bilgisayar öğrenmeye yazarak başlamıştım. . Sayfalarca yazı yaz.. önce elin tuşları tanısın ve alissin..

0|0
    0|0
    • programları falan öğrenmek istyorum.. tuşlara falan alışkınım zaten :):)

• Bilgisayarın hangi yönünü öğrenmek istiyorsun? Donanım mı yazılım mı?

0|0
    0|0
  • ctrl+w yaparsan bir rehber karşına gelecek

0|0
    0|0
Yükleniyor...