Yayınlayacağım romanımdan bir kesit,nasıl ?

Aslında yayınlayacağım iç.in paylaşmak istemezdim fakat eleştiriye ihtiyacım var.

İlgilenen olursa birkaç alıntımı daha özelden paylaşabilirim. Eleştirilere açığım...Neyse yazayım artık

Sen yokken Sevgi,sevgisizliğin ne olduğunu çok iyi bilirdin. Fakat anlaşamıyorduk işte,sana on milyonuncu tutunamama hikayemi anlatmamdan sıkılmıştın,ya da ben öyle hissediyordum,whatever. Sana bir an için dahi ''iyiyim'' diyebilmek için milyonlarca kişisel gerilim (pardon gelişim) kitabı okumak isterdim. Tek bir dünya olamadık seninle. Üzgünüm,sana renkli şeylerden bahsedip mutluluk kavramının en gerçekçi halini yaşatamadım. Ama yine de ''seni seviyorum'' cümlesinin en doğal ve en samimi halini o güzel yüzüne karşı söyleyebildiğim için kendimle gurur duyuyorum. Herşeye rağmen senin de beni sevmeni isterdim. Farkındayım bu ''rağmen''lerin sayısı o kadar fazlaydı ki beni sevebilmen için pek de bir neden kalmıyordu. Fakat yine de ''aşk'' denilen olgunun tanımı bana kalırsa ''herşeye rağmen sevmek''ti. Seni herşeye rağmen seviyordum Sevgi. Benim ''rağmen''lerim senin sevgini öldürdmüştü belli ki.

0|0
50

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Devam etmelisin bencee:)

0|1
    0|0
  • şiirimsi böyle Aysel git başımdan gibisinen :)

0|0
    0|0
  • Tutmaz be kardeşim, millet aşk-ı memnu tarzı romanları alıyor

0|0
    0|0
    • Millet psikolojikmen de çöküyor gittikçe. Romanım psikolojik olacak ve ben umutluyum

• Görüşürüz, bir behlül ve bihter yok kitapta, üzgünüm şansında yok, entrikada yok, hürrem, sülümanda yok, sümbül ağa yemeğim nerde kaldı

• hayırlısı. ben iddidalaşmıyorum zaten. Umudum var olur ya da olmaz.

• çok güzelmiş bu kitabın çıkarsa haber ver alalım mutlaka :)

0|0
    0|0
    • bakalım çok tembelim ya. Bu kitap çoktan yayımlanmalıydı bu zamana kadar...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...