Nedir bu Can Bonomo muhabbeti?

bu kim arkadaşlar.. eurovizyon'a unkownn biriyle mi çıkacağız yani... katılacak kişiyi kimlerin belirlediği hakkında bilginiz var mı ve yine can bonomo hakkında neler düşünüyoruz acaba::

0|0
23|24

En İyi Erkek Görüşü

• Unknown'u Turkce cumle ıcerısınde kullanan vatandasları olan bır ulke ıcın cok bıle. (Telefondan yazdıgım ıcın turkce karakter kullanamıyorum-blackberry)

Ayrıca Can Bonomo aslında o kadar da unsuz bırı degıldır. Sız tanımıyor olabılırsınız.

Soylentılere kulak asmayı bır kenara bırakarak soylemelıyım kı 'ıllumınatı' dıye bahsedılen bır tur mason locasının destegını aldıgı ıcın son donemde daha fazla populer oldugunu soylemek akıl dısı olmayacaktır. Zıra cogu kısıye sacma gelse de locanın bu yuzyılda kendını yasal olarak gosterebılmek adına sanat basta olmak uzere bır cok noktada kısılerı destekledıgını ve farklı katekullıler cevırerek ınsanları kontrol altına alarak dunyada olusacak tek devletın sahıbı olmak ıstedıklerı asıkardır.

Ozet olarak farklı bır tarzı olan sanatcı.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• "unknown" kelimesini görünce ürperdim. Zaten yanlış yazılmış fakat yaygın olarak hata yapılan pek çok yazım kuralını doğru uygulayan birisinde bunu görmek garibime gitti.

Can Bonomo hakkında karar vermek için aday şarkısını görmek gerekli bence. Eurovision öncesinde hakında fazla bir bilgim yoktu ve sadece "Meczup" isimli şarkısını arada sırada dinliyordum. Bu ilginç bir klip ve şarkı bana onun donanımlı birisi olduğu izlenimini veriyor. sanırım çok kötü bir sonuç almaz.

1|1
    0|0
  • duyduğumda 5 6 şarkısını dinledim youtubetan en çok dinlenenler başta olmak üzere. hiç bir şarkıyı 1 dk dan fazla dinleyemedim. oldukça kalitesiz bence. ama beğenenlerde var hayret ediyorum. yürovizyon ne ki zaten istediklerini göndersinler. izleyeceğimi sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • "Bula bula BONOMO bulmuslar" dıye dusunuyo ınsanlarımız.Ama degısık bı tarzı var. umarım bı basarı elde ederız:)

2|0
    0|0
  • yahu adam iyi değişik birşey yapıyor daha öncede deim adam çok anadolu çok lokal enstrümanlar ve ezgiler kullanıyor.gerçekten bu müzik yarışması olsa birinci olur bence.every way that ı can neydi sizce baş yapıt mı.olay po li tik.

0|0
    0|0
  • Eurovision kimin umrunda.Can Bonomo çok tanınmıyor olabilir.Ama şans verilmeyeceği anlamına gelemez.Tarkan da Can Bonomo gibi başladı bu işe

0|0
    0|0
  • Can Bonomo bence Atiye, Hande, Demet, Duman, Hayko, Hadise gibi sanatçı bozuntularının yanında değerli kalıyor. Keşke Eurovision gibi saçma bir yarışmaya girip piyasa olmasaydı. Underground olarak yoluna devam etseydi.

1|1
    0|0
    • takdir ederim kardeşim.

• Adamın tarzını beğendim ben. Türkiye için aşırı orjinal hatta. Bosna Hersek Dino Merlin gibi bir adam çıkardı Eurovision sayesinde. Can Bonomo'da bizde yükselir umarım.

• Yanitinbende-adli arkadasin soylediklerine cani gonulden katilip sunlari eklemek istiyorum

Takdir ettim. Buna benzer birseyler yazacaktim bende :) ayrica kisinin biseksuel olmasinin onemi ne ? yatakta grup yaparken mi cikacaklarmis sahneye? mustehcen durumlar mi sergileyecekmis. Dinlediginiz bir cok sanatci da biseksuel hatta gay. Yanindayiz Can

Hande Yener- Atiye- Aylin Aslim - cikacakti. Hadi Hande Yener neyse peki ya digerleri ? ciktiginda da ayni seyleri sarfedecekmiydiniz ?

0|0
    0|0
  • edirne sınır kapısından çıktıktan sonra hande yeneri kim known murat boz u kim known bence yanlış düşünüyorsun herkes kadar eşit şansı var arkadaşın...

1|0
    0|0
  • Efendi bir çocuk.

0|0
    0|0
  • c.o.b ,adele,inna ve rammstein da katılıyor sanırım tam belli olmasada bu sene bunlar katılırsa umutlanmayalım :)

1|0
    0|0
  • ya sen önce bir TÜRKÇEY i öğren unknow nedir yaa özürlümüsün sen

2|1
    0|0
    • +1. Görür görmez yazayım dedim de, sen çoktan belirtmişsin.

• CUK OTURDU...BAY XX.. İYİ GECELER...

• haaha bana laf koymak senı mutlu etcekse sen o kucuk beynınle öyle düşünebilirsin beyın fukarası arkdaşım ama şunu bil unknown kelimesi nin türkçesini sözlülten bulmuşsundur önemli olanda bu zaten.

• bence can bonomo'nun ses tonu çok güzle fakat tarzı kötü biz seçebilseydik oylama olsaydı kesinlikle Bedük derdim tarzı yeter

0|0
    0|0
  • Unknown? Pardon ama Eurovision'un nesi KNOWN?

S.k.n.d.r.k bir yarışmayı bu kadar abartmayın. Almanca sayı sayan geylerin kazanabildiği bir yarışma yarışma değildir.

0|0
    0|0
  • çok da umrumda kimin katılacağı :)) eurovizyon da müzikler mi yarışıyor ülkeler mi yoksa lobiler mi belli değil.

0|0
    0|0
  • Can Bonomo'yu rahat bırakın artık yhaa :(((((((((((((((((((((88888

2|1
    4|3
  • Sen bilmiyorsun diye bir insan unknown olmaz bence :DSaat geç fazla yorum yazamıyorum başım ağrıdı :D

0|0
    0|0
    • ülkemızde yapılan bı ankete dayanark konusuyorum...ço buyuk bır kesım tanımıyor bu sahsı... adını ılk defa duyuyoruz yanı...

• o da gusel:)hangı ankete ınanıcazz kı yanı dı mı... neyse ben tanımıorum bekı cewremde de duymadım ama epey bılen warmıs

• evet olabilir normaldir.Net sağolsun herşeyi öğrenebiliyoruz :D

• euro vizyon kayda değer bir yarışma değil o yüzden hiç takmıyorum.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum yahudi dölünü

0|0
    0|0
  • biseksüelmiş. iki erkek bir kızla bardan çıkarken yakalnmış

0|0
    0|0
  • Eurovizyon nedir ? Nedir bunun etki alanı. Mtv listesi daha önemli bu yarışmadan.

0|0
    0|0
  • Genclere şans vermek gerekiyor

0|0
    0|0
  • Hep Amerika'nın oyunu bunlar.

0|0
    0|0
  • can bonomo son zamanların en kaliteli Türk müzisyenlerindendir.Bence yerinde bir karardır onu eurovision'a göndermek.kendisine başarılar dilerim.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 23

• okan bayülgene çıkmıştı bikaç kez dinlemiştim orda geçen sene sonra you tube dan videolarına bakmıştım ama hiç aklıma gelmezdi seçileceği ama ben beğeniyorum

0|0
    0|0
  • Ben daha önceden Can Bonomo'yu dinlemiştim, hoşuma da gitmişti fakatİingiltere'nin Adele'si Almanya'nın Rammstein'i karşısında pek de bi şansı olduğunu düşünmüyorum. Bizden de dünyaca tanınan bi sanatçı katılsaydı belki biraz daha şansımız olabilirdi.

0|0
    0|0
  • +18 dizisini izle.Ben orda tanımıştım ama dizi tutmadı(friends'in çakmasıydı)

Galiba "Şaşkın"filminde de oynamış.

Sonra bir klibini gördüm ama şarkısından tek kelime anlamadım.Eurovision'a çıkacak dedikleri zaman gerçekten çok şaşırdım.

Kim belirliyor gerçekten bilmiyorum.Sonucu bekleyip göreceğiz.

0|0
    0|0
  • tanımazdım eurovizyon haberlerinden sonra dikkat ettim başaralı olabilir ünlü biriyle çıkmanın bize bir faydası yok zaten ekstradan oy verecekler bizimkilerin ününe oy vermiyor. değişik farzı var

0|0
    0|0
  • Kim neden seçmiş bilemem de rekalmı oldu . para da alcak bu işten daha ne olsun..

0|0
    0|0
  • 1|2
    0|0
  • Can Bonomo'nun sesi ve tarzı gayet hoş bence. Beni korkutan İngiltere'nin Adele, Almanya'nın Rammstein, Fransa'nın Zaz ile katılacak olması :/ Ne kadar doğru haberler bilmiyorum ama Adele kesinmiş sanırım. Yine de belli olmaz bakarsınız hepsini sollar herkesi şaşırtır diyerek bir umut var diye düşünüyorum (:

0|0
    0|0
    • vikipediden bakarsanız ne adele ne rammstein ne de zaz'ın isminin gecmedigini goreceksiniz bence onlar asparagas haberler ;) saygılarımla

• Ben seviyorum onu.

0|0
    0|0
  • Tanıycaz bakalım, iyi gibi görünüyo bakalım.

0|0
    0|0
  • valla ben hiç tanımıyorum kendisi daha yeni duydum bence kıraçla çıksak daha iyiydi:(

0|0
    0|0
  • -Ama sonucta oda bi insan...

0|1
    0|0
  • gayet başarılı bi çocuk.

0|0
    0|0
  • can bonomo iyidir severim şurda bikaç yıldır tanındı ama ondan öncede sunucydu mtv de falan.ama bence adele varken işi zor

0|0
    0|0
  • yaa bence genç birine şans vermeleri iyi olmuş hem adamın deyişik bi tarzı var güzel yani bence bu yıl türkiyeye birincilikle döncek o

0|0
    0|0
  • bu aralar cidden çok baydı denilen muhabettir.lüzumsuz bi yarışmanın insanların beyinlerini bu kadar meşgul etmesine anlam veremiyorum.

0|0
    0|0
  • ya iyidir de galiba İngiltereye Adele geliyormus yandik:)Birde kadina yazik etmisler o kadin oralarda harcanmamali:-(

0|0
    0|0
  • İngiltere'yi Adele temsil edecekmiş, birinci belli oldu yani.

1|0
    0|0
    • Almanya'nın temsilcisi de Rammstein'mış galiba. Can Bonomo'nun Türkiye'de tanınmış olup olmaması önemli değil, ama bu kişiler Dünyaca tanınmış. Tabii ki Can Bonomo'nun yanında olmamız gerek, bizim ülkemizi temsil edecek. Ama olaya gerçekçi bakmalıyız.

• Geçen sene de "Blue"grubu temsil etmişti.Çok emindim dereceye gireceklerlerinden ama bi işe yaramadı:/

• Ama Blue eskiden tutuluyordu. Adele bu sene uçtu :D.

• sesi güzel ama tarzından kaybeder gibi :/

0|0
    0|0
  • Türk kokan bi parça tercihim olurdu.

Yahudi bi Türk bizi mi temsil edecek , yahudileri mi ?

0|0
    0|0
  • Tek bildigim yahudi oldugu

0|0
    0|0
  • reklam kokan haraketler bunlar

0|0
    0|0
  • şimdiden sıktı

0|0
    0|0
  • can't bonomo diye espri yapanlar türedi.

0|0
    1|1
Yükleniyor...