Film izlemek size ne kazandırıyor?

Film izlerken sadece keyif mi alırsınız yoksa hayata dair size bir şeyler katar mı?

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Bazı filmler hiçbişey katmaz katmadığı gibi de birşeyleri alır senden.bazı filmler vardır çok şey katan.film izlemeyi seviyorum.yani keyif de alıyorum.

kanlı elmas,şimdi ya da asla,schindlerin listesi,akıl oyunları,can dostum,zincirsiz gibi filmler insana çok ama çok şey katar.siyah kuğuyu da ayrı bir kefeye koyuyorum ama o filmden birşey anlamayabilirsin çoğu insan insan da anlamaz zaten.tabi yorum gücüne bağlı.

1|0
    0|0
  • insanların hayal gücünü geliştirir yaratıcılığını ortaya koyar bir çok bilim adamı star track ten bir şeyler görüp ortaya koymuşlar. cep telefonunun icadı fotoselli kapılar hep star trackten alıntıdır. aynı zamanda aşk filimleride öyle insanlar öküzlülüğünü kaybediyorlar yavaş yavaş duygusalığa bağladılar

1|0
    0|0
  • renk katar,deneyim katar,analiz katar,görsellik ve bilgi katar sonuç olarak da keyif alırsın..

1|0
    0|0
  • Kesinlikle kazandirir. Ben herkese tavsiye ederim mutlaka bol bol. Film bir kulturdur. Sana bir seyler katar. Kitaptan daha etkilidir bana göre. 1 TB arsivim vardi, gerisininsiz dusunun. Film izleyin, izlettirin. Isterse 20 yy filmleri isterse 21 yy ayirt etmeyin. Illa ki katacaktir kisiliginize bir seyler.

1|0
    0|0
  • Ufkum genişliyor.Farklı açılardan bakabiliyorum.Türkçe altyazılı filmler dilimi geliştirmede faydalı oluyor.

1|0
    0|0
  • annemle ızlerken annem cay katıyo ya onu sevıyom ıste

1|0
    0|0
  • Gerçekten sadece izlemekten daha fazlası oluyor bazen. Mesela ''Benim Adım KHAN'' Bu film bana çok şey kattı.

1|0
    0|0
  • arkadas cevresinde o film hakkında muhabbet acıldımı iki söz etme imkanı saplıo mal gibi kalmıom ortamda

1|0
    0|0
  • vakit öldürüyor sadece :)

1|0
    0|0
  • hayal ürünü oluyor benim için

1|0
    0|0
  • seri filmleri izleyince roman okumuş gibi oluyorum

1|0
    0|0
  • heyecan rahatlama mutluluk

1|0
    0|0
  • film zilemek bana hırs kazandırmıştır her zman

1|0
    0|0
  • Her ikisi de.

1|0
    0|0
  • %50 katar %50 zaman öldürme

1|0
    0|0
  • izlemeye deger filmler azaldi, izlerken bunaliyorum.

1|0
    0|0
  • Hayal gücün gelişiyor.

1|0
    0|0
  • hayalgücünün ne kadar sınırsız olduğunu ve olayları, insanları nasıl analiz etmem gerektiğini öğretiyor.

0|0
    0|0
  • her film bir kitaptır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sinema 7. sanattır ve sanatın duygusal ve düşünsel etkileme gücü vardır. Etkisinde kaldığın her film sana bir şeyler katar. Ne kadar izlersen duygusal ve düşünsel birikimlerin o kadar yoğunlaşır ve hiç bir film sana sürpriz yapamaz olur. Senaryo akarken bir taraftan sen de yazarsın. Her bir film senin beğeni çıtanı yükseltir ve bence bilinçaltına sonradan kullanabileceğin bir şeyler atar diye düşünüyorum. :)

1|0
    0|0
  • valla ben keyif alıyorum hele korku filmleri romantik-aşk filmi izlersem normal hayata dönünce neden böyle değil die üzülyorum

1|0
    0|0
  • Zaman kaybettiriyo

1|0
    0|0
  • uydurmaca bir hayatın içine giriyoruz

1|0
    0|0
  • hiç izlemeyen biriyle arandaki fark barizdir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...