T.C Hükümetinin rabiya kadir ve Çehreganlıya Türkiyeye giriş yasağı

Getirmesi hakkında ne düşünüyorsunuz .Birisi Doğu türkistanın biride güney azerbaycanın bagımzıslıgı için çaba veren iki Türk ancak ülkemize girişleri yasak sizce üzücü mü ?

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• evet cok gıcık oluyorum ,tepe tuylerım havaya kalkıyor.. oz kardeslerıme dusman muamelesı yapılıyor ama barzanı kongrede ayakta alkışlanıyor turkıye senınle gurur duyuyor dıye,katar seyhı dubaı prensı suriyelı pkk uzantısı pyd baskanı, barzanı, talabanı ayak yolu yaptı ulkemı ki bu barzanı ve talabanı denen kopekler sınırda bızım yuzbasımızla muhattap olur karsısında esas durusda beklerdi!

ne olacaktıkı! turk ulkesını yoneten kabıneye bakın yuzde 80 ı turk degıl...mustafa kemal olmaz ama bır kerecık olsun 3 gunlugune kalk gel samsundan...

0|1
    0|0
    • Teşekkürler sağolun kendi insanlarımıza bunu yapmayı hoş görüyoruz kardeşim işgal altındaki iki türk yurdunun iki lideri...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Birisi Çin, diğeri de İran ile olan ilişkileri etkileyecektir. Çıkar açısından düşünmek lazım. Fikirleri bizim için olumlu diye büyük anlaşmalar yaptığımız devletleri karşımıza alacak kadar büyük bir devlet değiliz.

0|0
    0|1
    • Ama doğu türkistan türkün ana vatanı 1949 dan beri çinin baskısı altında.. zaten türk birliği olunca türkiye olmadan olacak umarım

• Kime göre bağımsızlık çabası vermiş neye göre bağımsızlık çabası vermiş bunu bir araştırmak lazım seninki saçmalıktan ibaret burdaki kimse o dediğin insanları tanımıyodur ve sırf senin bunlar şöyle böyle iyi insan demenden dolayı tc yanlış yapıyo dicekler.Profilindeki hristiyanmucitlermiş yok efendim atatürkmüş falanmış filanmış kelimelerinden sonra kesinlikle bu insanların kim oldugunu araştırıp öyle konuşmalarını tavsiye ediyorum burdaki insanlara.

0|0
    0|1
    • Bu insanlar özbe öz türk tamam mı ? benim dini inancım beni ilgilendirir sen müdahele edemezsin evet tanımıyorlar işte üzücü tarafıda bu kendi insanlarını bilemeyecek kadar düşen insanları var

Yükleniyor...