Nejat Alp-Arkadaşım şarkısı neyi anlatıyor?

nejat alp-Arkadaşım şarkısı neyi anlatıyor ya ? Eski sevgilim yazmış sen miydin sevgilimi çalan ? Bu şarkı ne anlamda ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sen miydin sevgilimi çalan ?

Anladım ki dostluklar yalan

Sen olamazsın bu canımı acıtan

Beni sırtımdan vuran

Ben miydim seni böyle yakan?

Sevdiğine kem gözle bakan

Bilmiyordum onun senle olduğunu

Nasıl yaptım sana bunu

Ben onu delice sevmiştim

Gözlerine cennet demiştim

Bilrdaha hiç bir gülen göze inanmam

Yıkılırım ben ..

Çıkarsızca sevdim ben onu

böyle mi olacaktı sonu

Sen de yandın bu aşkta

Bak bende yandım

Hak etmedik biz bunu.

İlk baharım kışa döndü

Bu zalimin yüzünden

Dostum senin bir suçun yok

anlıyorum gözünden

Seni üzgün görmektense

Bu kalbimi yakardım

Öleceğimi bilsem de

Aranızdan çıkardım

Şeklinde iki arkadaşın içki masasında birbirine şarkı söylemesi ile oluşur bu şarkı. (

(Dinleyerek yazdım sözleri)

Sevgilin bunu dinliyorsa senin iki kişiyi idare ettiğini düşünüyordur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İki tane saf aşığı, kötü bir durum

0|0
    0|0
  • ya bir kere eski sevgilin değilmi bu adam sana şarkı mı dinletmiş ne takıorsunki kafana eski sonuşta yenilemekmi istiyorsun onu

0|0
    0|0
  • Şarkının seninle bir alakası yok. Tabi iki iyi arkadaşı aynı anda idare etmediysen :)

0|0
    0|0
    • o kadar da değil :D

• Bağrı yanık her sevgili neden hep bu şarkıyı yazar da yollar hiç anlamam. Sevgilin aşka gelmiş.Bu yorum daha iyi sanki :D

• Seni mi kıracam olsun. Ama eski sevgilin ne kullanıyor da neyin kafasını yaşıyor çok merak ettim :) Bu kadar alakasız bir şarkı bulunamazdı herhalde :)

• eski sevgilisini çalmışlar ona ithafen yazılmış bir şarkı

0|0
    0|0
  • sevgilin varsa cevap vermiorum protesto ediyorum seni :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• sarkida anlatilan olay tam olarak su: nejat alp'in bir sevgilisi var gayet mutlular ve cok seviyor herkesten kiskanirdi gözünden bile sakinirdi kiskancindan arkadaslarina bile tanistirmamis.. bir gün mutfakta kadinin telefonuna bakarken bir mesaj yakaliyor"askim saat 2 de kadiköy iskelesinde bulusalimmi" diye bir mesaj(yada ona benzer bisey bilemicem simdi :D )..

nejat olayi caktirmiyor saat 2 de oda oraya gidiyor ve gördügü manzara karsisinda yikiliyor.. herseyden cok sevdigi sevgilisi ayni anda en iyi arkadasi ile beraber..(ama oda bilmiyordu kadinin nejatla beraber oldugunu yani tamamen tesadüf)

nejat inanamiyor yediremiyor kendine bu durumu öylece uzaklasiyor ordan meyhaneye gidiyor iciyor birden o arkadasi geliyor ve nakaratta ona "sen miydin sevgilimi calan" diye bir giris yapiyor sonra sarki söyleyerek o konumsayi gerceklestiriyorlar süper bir sarki dinlemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • sacma

0|0
    0|0
  • BU sarki birbirinden habersiz iki yakin arkadasla ayni anda çikan bi bayani anlatiyor, yani kiz çirkef ikisini ayartiyor ama o iki dostun haberi yok bu kizin aslinda arkadasinin sevgilisi oldugunu

0|0
    0|0
  • ya basit işte arkadaşına diyor ki hani arkadaştık sen sevgilimi elimden aldın :D

0|0
    0|0
  • Bağrı yanık her sevgili neden hep bu şarkıyı yazar da yollar hiç anlamam. Sevgilin aşka gelmiş.

0|0
    0|0
Yükleniyor...