Amatör Flimler ve Şarkılar Yapıyorum Arkadaşlarım Katılmak İstediler ama Sonra Yan Çizdiler

Merhaba arkadaşlar ben bir buçuk yıldan beri amatör flimler ve amatör şarkılar(Genelde parodi[Unlu sarkıları alıyorum inglizce kendi sözlerimle editliyorum])Eski arkadaş çevremde çok beğeniliyodum ancak şimdi arkadaşlarım dağıldılar yeni çevremdekilerde hemen katılmak istiyolar aaa kanka çok iyi falan bizede rol ver prejelere katılalım.Tamam dedim.Bunlara senaryo yolladım.Bi tanesi yan çizdi kanka kamera karşısında durmak istemiyorum başkasını alın falan diye.Diğerki bok ötesi rol yapıyo oda aga senaryoyu beğenmedim çok saçma olmuş.Ulan dallama insanları güldürmek için tabikide biraz saçmalık katacaz işin içine.Sırf bu tipler yüzünden gidip küs oldugum adamla tekrar barıştım. Bide o senaryoyu beğenmeyen arkadaş sesimin çok kötü oldugunu söyledi.

Soru 1)Bu tip arkadaşlara ne yapmalıyım ?

Soru 2)Türk insanı neden kameralardan korkar ?

Soru 3)Ciddi sert bir senaryo ile insanlar nasıl gülebilir Allah aşkına yaa . Siz Çannakkale Destanını gülerek mi izlediniz ? Hem az malca olacakmıs hem çok komik olacakmış.Oldu yaa sizce böyle bişey mümkün mü ?

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• 1- Bu tip arkadaşlara bir şey derdim de siteden atılmıyayım :D Ben de öyle amatörden bozma filmler filan yapıyordum. Tüm bilgisayar ve kamera işlerini hallettiğim halde saygı göstermeyenler oluyordu. Yorum yapanları takma kafaya böyle böyle keşfedilirsin inşallah..

2-Daha alışamadık bu duruma herhalde..

3-Bu konuda ileri gelen filmleri inceleyebilirsin, güzel esprilerle komik yapanlar var salaklıklar katarak komik yapan var. Ben ikisini de çok beğeniyorum ama özellikle salaklık olanlar daha komik. örn..charlie chaplin

0|1
    0|0
    • evet biliyorum onlar teşekkürler ben Thisney Channel :D tanıştığıma memnun oldum :) Biraz çok amatörüm ama olsun

Yükleniyor...