Bu şarkılarının ismini biliyormusunuz lütfen söyleyin biliyorsanız?

ilk önce ilk başta çalan şarkı sonra ikincisi sonra mila kunisi tanıyorsunuzdur ikinci seçilen var ya o şarkı ha sexy diye başlıyor hip hop tarzında ama ismini bilmiyorum biliyorsanız söylermisiniz çok acil şimdiden söyleyenlerdende teşekkür ederim link

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• mila kunisde çalan sugababes- get sexy :D ötekini bilmiyorum maalesef :D

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim allah ne muradın varsa versin sağol bacım :) keşke diğerlerinide bilsen ama yinede sağol

• şarkı tam olarak kaçıncı saniyede çalıyor ki? rica ederim bu arada :)

• ilk başlarken vidivoda buldum bir tek bir ara cumartesi süprizini izliyordum öylesine baktım kızlar flan izliyeyim dedim baktım kızlardan çok şarkılar dikkatimi çekti ilk başta daha top 10 söylemeden bir şarkı var bir bayan söylüyor ilk başta erkek söylüyor 10 numarayı söylediğinde alessandra ambrosio bulamazsan bacım boşver zorlama eğer bularsan da sağol yaa

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• üşendim valla hacı yaw ne yalan solim bakam bir yardım edem dicektim ama :D ooo simdi ac ac hangi sarkıyı istediğini bulmak var .. onu bulcam bide sonra adını bulcam :D zor iş valla kolay gelsin :)

0|0
    0|0
    • bak işte valla ben deliricem

• Ses anlaşılmıyor yav :(

0|0
    0|0
    • nasıl anlaşılmıyor duyamadın mı aşadaki ayarlardanda bakabilirsin belki kısılmıştır ne olur bilenler söylesin

Yükleniyor...