Bilenlere bu sorum özellikle film sevenlere

hint filmlerinden nefret ederdim taki AMİR KHANın filmlerini izleyene kadar kendisinin çok ayrı bir sempatisi olduğunu düşünüyorum filmleride çok anlamlı siz ne düşünüyorsunuz

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet bence amir khan filmleri hint sinemasını güzelleştirdi..3idiots fanaa gajini yeryüzündeki yıldızlar çok mükemmel filmlerdi

1|0
    0|0
  • yaptığı filmler çok başarılı ve zaten bollywood en çok para kazanan ismi fazla söze gerek yok bence oscarlık bir oyuncu,yapımcı,yönetmen.

0|0
    0|0
  • sçma inandırıcı gelmiyor

0|0
    0|0
  • Evet bencede

0|0
    0|0
  • ben bir türlü sevemedim. sürekli klişe roller alıyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hint filmlerinde KHAN soyadında geneli zaten.Amir Khan ise mimikleriyle oyunculugunu birleştiriyor..Adam müthiş bir oyuncu.

0|1
    0|0
  • bende beğeniyorum uzun ama değiyor. aliz vell

0|0
    0|0
  • Sadece 3 idiots'u izledim, pek beğenemedim ve uzun bir film olduğu için sıkıldım.

0|0
    0|0
    • sıkılmadan izleseydin sonunun ne kadar güzel olduğunu görürdün :)

• 'Fana' izleyerek başladım, hint filmi izleme kariyerim başlamadan bitti.

iğrençti

0|0
    1|0
  • bende bayılıyorum amir khana filmleri hiç boş değil uzun olmasına rağmen sıkılmadan izlerim, elli küsür yaşında biliyor musun hiçte göstermiyor

0|0
    0|0
    • aynen benim gibi minyon :D

• Emin misin müslüman olduğuna? Ciddi misin? Öyleyse bu çok güzel bir haber.

My name is khan filminin baş rol oyuncusu da müslüman o halde.

• Bak bunu bilmiyordum. Sevindim doğrusu. :))

• beğenerek izledim ve çok düşündürdü beni.

0|0
    0|0
  • Filmleri ve oyunculuğu mükemmel. Hani bir filmi izlerken ya beğenmezsem diye tereddüt edersin ya başta. Artık ben otomatiğe bağladım Aamir Khan'ın filmiyse hiç tereddütsüz izlemeye başlıyorum :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...