Eşcinsel evlilik-çok eşlilik ?

sizce bunlar yasal olmalı mı bu ülkede.veya hangisi yasal hangisi yasak olmalı.kültürel olarak bu ülkede anormal karşılanır bu durum ama yeni jenerasyon biraz daha free sanki bu gibi konularda

bu bir özgürlük müdür yoksa ahlaki kültürel veya milli bir çöküş müdür sizce ?

Güncellemeler:
anladım ki böyle konularda erkekler kuralcı..kızlar genelde açıklar böyle.bence de yasal olmamalı

ne çok eşlilik ne eşcinsel evlilik.çünkü

herşeyden önce rahatsız eder o görüntü.sağlıklı toplum diye bişey kalmaz.zaten tplumca epey bir bozulmuşuz.bide yasal olursa uluorta hiç hoş olmaz.fakat şu da bir gerçek ki lezbiyen videolarını izleriz ve onlarda gördüğümüz busıradışı tuhaf yönelimler bizi tahrik eder.bunu da itiraf etmeliyiz dürüst olmalı.yine de karşıyız :/ yanlışı bilerek yapıyoz demekki

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• İçinde dayatma,zorlama olmayan her şey serbest olabilir. Çok eşliliği kabul edebilecek olanlar o şekilde yaşasın ya da iki eşcinsel evlenmek istiyorsa evlensin. Bireylerin rızası olduğu sürece kanunen yasak olması çok saçma.

4|2
    1|0
  • Ben insanlar nasil mutluysa oyle yasasin taraftariyim. Mesela kara carsafta mi mutlu giysin, ic camasiriyla mi gezmek istiyor gezsin. Bena hic bir problem sunmaz. Ayni sekilde escinsellerede haklar sunulmali. İki adam opusurken aa diye bakmamaliyiz veya iki kadin.

Ama Turkiye'nin u olaylari kabullene bilmesine daha bir uc bes nesil var gibime geliyor. ^ ^

1|3
    0|0
  • çok eşlilik tehlikeli bu coğrafyada. ama eşcinsel evliliği kesinlikle serbest olmalı. yasalar serbesttir dese de meşruluğu olur mu o da tartışılır öyle iğrenç ahlak kuralları olan bir toplumdayız ki kadın erkek ilişkileri bile ooo ayıp püüü diye karşılanırken eşcinseller evlendiğinde cinayet bile işlenir.

0|2
    0|0
  • Açıkçası dinimiz bu eşçinsel konularını onaylamıyor devlet onaylarsa iş ciddi bir şekilde abazalığa döner diye düşünüyorum

0|1
    2|0
    • nasıl abazalığa döner.tam tersi olmaz mı

yani abaza adam slır 3 5 hatun hergün biriyle deprem.e bazalığı gider işte onun

• merak etme ulkemiz daha o kadar ileri demokratik seviyede degil

• Çok eşlilik yasak ama eş cinseller ve şezbiyenlerin evlenmesi serbest olsn

1|2
    1|0
    • böyle ilginç yorumlar bekliyodum.neden öyle olsun ama.çok eşlilikte de 1 adam 5 6 kadın

ya da 1 kadın 5 6 adam şeklinde düşünürsek.herkes halinden memnunsa?

• Yok düzen bozulur öyle gerke yok

• yeryüzünde bir erkek kadın 5-6 kadın gibi bir evlilik hiç bir toplumda olmamış. sadece asyada küçük bir kabilenin hala sürdürdüğü bir gelenektir

• Neden normal olanı varken anormale yönelelim ki. Eğer çok eşilik olması gerekseydi, tıpkı nikah kıymak gibi bildirilirdi.

0|1
    2|1
    • anormalik ne ?

• 1 erkek 185kadın sevişme sex normal. ancak 1 kadın 2 erkek asla ne yasal, ne kültürel, ne dini nede hormonal olarak mümkün olmayan bir durum. neden mi.? doğacak çocuğun hangi erkekten olduğu belli olmayacağı için. sağlıklı bir toplum olmayacaktır.

• Eşcinsel evlilik neyse de çok eşlilik yasal olsa vallahi kan çıkartırım.

2|1
    1|1
  • benı ılgılendırmez kım ne yaparsa yapsın

1|1
    1|0
  • Filmlerdeki sahnelerden tahrik olunca, ağzınızın suyu akınca yanlış olmuyor da, beraber yaşayınca, el ele yürüyünce mi yanlış oluyor.

0|0
    0|0
  • insanlar kisisel kararlarini kendisi vermeli biz evlenmesine izin vermiyoz diye adam gay olmayi birakip aile kiziyla evlenmicek heralde.d

3|1
    1|0
    • nedenini söyler misin? iki lezbiyenin evlenmesi organlarını birbirine sürtmesi bir kadın olarak seni rahatsız etmiyor mu? eşcinseller birbirlerine çakması bir erkek olarak beni hemcinslerimden tiksinmeme neden oluyor. hhhaaaa şunu söyleyeyim. mal onun. ister çobana verir dürttürür, ister dala verir taktırır. değil mi yaaa?

• ben de onu diyorum insanların tercihlerine karışamayız. bizi ilgilendirmez... bize göre yanlış ama insanların doğruları da bizi ilgilendirmez. hepimiz eşit haklara sahibiz. ayrıca eşcinsellik hormonlardan kaynaklı hastalıklar sonucu oluşuyor çoğu zaman yani bireyin karşı çıkma ihtimali yok:

Erkekler Ne Diyor 3

• Simdi bakmak gerek. Hangisinin ne tür zarari var ve faydasi var.

cok esslik - bu olursa ama iki Cins icin gecerli olmasi gerek, yani kadinlarda 1 fazla erkeklen evlenebilmesi gerekir.

Zaten ben bu sacmaliga inanmiyorum, bir insan 1 fazla kisiye nasil uzun zaman üzeri sevebilir ki ? Ben tek eslige inaniyorum.

Escinsell evlilig , evet yasal olmali, onlarin insanlaraa ne zarari var ? Basbaya insanligin en temel haklarina karsi cikiyorlar.

3|1
    1|0
  • Hollandada evlenebiliyorlar ve kötü görüntü olmuyor aksine daha iyi olur bence

0|1
    0|0
  • Dinimize gore yasak :) tartışmaya gerek yok bana gore ...

0|1
    2|0
    • ama devlet sistemi laik nassı olacak :)

• bence yasal olmamalı diyorum hacı abi.yousa bizee gız galmaz :d

• eksi verenler eşcinsel :P

Yükleniyor...