Rüyalardan anlayan arkadaşlar bir bakabilir mi

Arkadaşlar rüyamda 4 farklı eyleme gittim bu neye işarettir

Ansiklopediden bullamadım

0|0
3|35

En İyi Erkek Görüşü

• Rüyada yolculuga çikmak halkin ahlakini meydana çikarmaga isarettir. Rüyada uzak bir yolculuga çiktigini gören kimse bir halden diger bir hale intikal eder. Rüyada yolculuga çikmak, arsa ölçmektir. Bundan dolayi yolculuga çiktigini gören kimse, arsa ölçer. Bazen de rüyada görülen yolculuk uyanikken yolculuk yapmaga, yolculuktan dönmek ise günahlardan tövbe etmeye isarettir. Yolculuktan dönmek, isin bitmesine ve istegin yerine gelmesine isarettir. Bir kimsenin yaya olarak yolculuga çiktigini görmesi, üzerinde çokça birikecek borca isarettir. Hastanin uzak bir yola yolculuk ettigini veya bir evden tanimadigi bir eve gittigini görmesi, onun ölümüne isarettir.

Alıntıdır panpa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 34

• içinde anarşist bir uh var demek ki. ama ruyalarla hayata yon verilmez.

0|0
    0|0
  • 4 hafta içinde Türkiyenin 4 farklı yerinde gezi eylemlerinde 4 günlüğüne kampkuracak,4 ayrı fidan dikip 4 gün boyunca 4 er bardak su döküp 4 er kaşık taze hayvan gübresi vereceksin.Sonra 4 farklı ziraat mühendisi getirip her birinden 4 er farklı ilaç isteyip hangisinin daha çabuk uzadığını görüp bahçendeki 4 ağacındaa da aynı yöntemi uygulayacaksın :D

bu arada bu mesajı tam 4 dakikada yazdım :D

0|0
    0|0
  • Seni üzen konularda veya sorunlarında mücadele edip,bu mücadeleyi kazanacağına işarettir bu rüya. Sayının 4 olması,seni etkileyen,üzen ya da değişmesini istediğin 4 ayrı şey olduğunu gösteriyor

0|0
    0|0
  • anarşist olduğuna

3|1
    0|0
  • Anarsik Bişiler Var Onunde :) ..

1|1
    0|0
  • Çok takılma rüyalara arkadaşım çok takılma... ;) çoğu rüya bilinçaltının işidir sadık olanlar hariç tabi ama onlarıda görmek biraz g*t ister tabi :)

0|0
    0|0
  • hayırlısı :D

0|0
    0|0
  • İroni kavramı üzerine bir kitap okuyor olabilirsin

0|0
    0|0
  • eylem humması olmuşsun demektir.

0|0
    0|0
  • 3 vakte kader bir haber alacaksın:D

0|0
    0|0
  • Oraya en son gidenler...

yaptığın gezi eylemlerinin acısı çıkmaya başladı ::D

0|0
    0|0
  • ruyatabırı.org var ordan bak Hz yusuf gıbıler yemn ederm her gordgm ruya cıktı

0|1
    0|0
  • rüyaların tersi çıkar derler hiç bir eyleme katılma başına iş alırsın :D

0|0
    0|0
  • boşver napıcan eylem falan..bak kaç kişinin canı yandı,

al rüyana şöyle yakışıklı birini,bütün eylemlerini onda gerçekleştir

0|0
    0|0
  • devrimci bir ruha sayipsin 2 gün sonra eylem var istersen senıde götüreyim miting meydanlarında omuz omuza Devrim türküleri söleyip slogan atalım :))

0|0
    0|0
  • rüyalar öyle boş bir konu değil onu söyleyimde beyinsel ruhsal 2 kere rüyamda gördüğüm olayıların aynısını yaşadım aynı yüzler aynı olaylar sen biber gazı yiyeceksin bence

0|0
    0|0
  • 7 saat önce ne ara gördün ruyayı,koltukta uyuya kaldın heralde :D böyle rüyalara takılma hep bilinç altının işi bunlar :( bende formula arabası sürdüm bu gece indim ayaklarımı kızlar yıkadı sonrasını unuttum :(

0|0
    0|1
  • Ozele gelirsen yorumunu yapcam,ancak ruyayi detayli anlatmalisin ki tabirini duzgun yapabileyim

0|0
    0|1
  • Normal hayatta içiçe olduğu şeyleri genelde rüyasında görür insan, bunla alakalı bence...

0|0
    0|0
  • 3 vakte kadar evleniceksin

0|0
    0|0
  • eylem derken gezi parkı falan mı?

0|0
    0|0
  • 4 farklı yerden rızık kapısı açılcak demektir yarucum 3 vakte kadar

0|0
    0|1
  • #Diren mycobains

0|0
    0|0
  • Kaani bunla cok yormussun. Ilahi degil bu ruya

0|0
    0|0
  • Rüyalara inanmak da nereden çıktı EsesSpor.

0|0
    0|0
  • Sadece etkilenmişsin başka bişe değil

0|0
    0|0
  • Eylemden kastın ne

0|0
    0|0
  • Bilinçaltı rüyası..

0|0
    0|0
    • Nasıl bilinçaltıysa kaç gündür eylemdeyiz

• molotofları hazırla bence

0|0
    0|1
  • Kendinle Çelişiyorsun demek ki, Dünya görüşünü gözden geçir.

0|0
    0|1
    • Farklı eylem derken eylemdeki amaç aynı ama farklı şehirlerde felan ..

• Hm.. evden uzaklaşabilirsin,Bir konuda artık Harekete geçeceğin anlamına gelebilir, :\ daha çıkışmaz

• Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 3

• Rüyalar anlamsız genelde,ama isyanlardasın sanırım.

0|0
    0|0
  • Birinin peşinden gidiceğine işarettir.

0|0
    0|0
  • isyan edecen balım sen birşeylere

0|0
    0|0
Yükleniyor...