Oktay Vural hakkında ne düşünüyorsunuz?

Mhp'nin içerisinde en iyi siyasetçi bence. Mhp'ye fazla bile hatta.

Çok şeker bir adama benziyor.

Güncellemeler:
3-4 saat evvel Abdullah Öcalan'a '' sen kimsin lan '' demiş :D

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Mhp de başa geçmesi gereken ilk isim

melih gökçek'i belgelerle köşeye sıkıştırdığı an gönlümü fethetmişti

2|1
    0|1
  • TBMM'de ki has adamlardan..

2|0
    0|1
  • Ne düşünücem ya, o beni düşünüyor mu?

Herkes cebini doldurmanın peşinde...

0|2
    2|0
  • Uzun yıllardır tanıyorum bu kadar boş siyasetçi bulamazsın tek işi goygoy

0|1
    2|0
  • link hiç sevmem

0|1
    2|2
  • Severim kendilerini... Muharrem İnce ile birlikte bir partide olmalılardı... Yetmez: Muharrem İnce parti başkanı, Oktay Vural Yardımcısı olmalı idi...

Bu arada yeri gelmişken: Ulusal Parti'yi bilir misin? Tam Nasyonalist Sosyalizm'den yanalar... Görüşlerin (görüşlerim) uyuşuyor diye sordum. :)

0|0
    0|1
  • Hikaye.. bir halt olmaz hiç birinden başbakanın muhalif reklamcıları :) icraat yok boyuna eleştir..

1|1
    0|0
  • Severim ama üslubunu biraz daha yumuşatmalı. Biraz daha olaylara tarafsız yaklaşmalı. İyi bir insan. Zaten oyum da onlara gidecek. Çünkü başka parti yok

2|0
    0|1
  • Bizzat konuşmuşluğum ve makamına gitmişliğim vardır...

1|0
    0|1
  • yalancı siyasetciler diye nitelendirdiğim gruptalar birşey yapmaya cesaretleri yok konuşuyorlar sadece

0|1
    0|0
  • mizah anlayışı çok ilerlemiş bir millet vekili

0|1
    0|0
  • on numara beş yıldız favorimdir kendisi :D

1|0
    0|1
  • Sevmem kendisini

0|1
    1|0
  • Sabahları Aç Karnına Yiyecen O Adamı :) ..

0|1
    1|0
  • şahsen hayatımda MHP yi hiç yapıcı görmedim.bazı şeyler güzellikle olmak zorundadır.mhp bana ırkçı gibi geliyor bize ruh insanı kafa insanı lazım parlayan vuran kıran asan değil

0|1
    1|0
  • Aynı şey Kemal Kılıçdaroğlu için de söyleniyordu. Siyasetçilere asla bel bağlamamak lazım.

1|0
    0|0
  • Oktay Vural şu ana kadar duruşundan taviz vermeyen başı dik ve hiçbir olumsuz sansasyona karışmamış bir siyasetçi olarak dikkat çekti. Umarım hep böyle devam eder. Partinin başında onun olmasını isterim.

0|0
    0|1
  • oktay vural koray aydın birde muharrem ince birleşip muhalefet olsa hukumetın ne açıklarını görürüz allah bılır

0|0
    0|1
  • Hepsini yıkıp AVM yaptıracak biri zaten var bence hiç heveslenmeyin :S :D

0|1
    1|0
  • Komiksinizzz:):):)

0|1
    0|0
  • bir zamanlar kılıçdaroğluda aynısıydı,chpnin başına geldi tırt çıktı.chpden soğudum.aman parti marti hepsi hikaye.hepsi aynı yolun yolcusu

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çok da kibar birisiidir. Konuşma fırsatım olmuştu; gerçekten böyle vatansever adamlara ihtiyacımız çok var.

1|0
    0|1
  • MHP'liyim,ben de seviyorum kendisini..

1|0
    0|1
  • Oktay Vural' seviyorum,adam doğru konuşuyor.Ben MHPliyim de galiba tahminime göre sen de öylesin. Nickinle milliyetçiliği bağdaştıramıyorum kardeşim.

0|1
    0|1
    • Ulusal sosyalistler, marksizme ve komünizme karşıdır. Ve en önemlisi milliyetçidirler :)

• Sosyalizmle komünizmi ayrı mı tutuyorsun? Neyin kafasındasın kıız :)

• Sosyalizm enternasyonal olmak zorunda değildir. Komünizm katı marksisttir ve enternasyonaldir. Biz burada ayrılıyoruz. Bizler sosyalist sistemi kendi milletimiz Türkler için istiyoruz. Başka milletler için değil.

Marksist sosyalizm ile komünizm aynı şeydir. O ayrı konu.

• Mhp nin başında ya Oktay Vural ya da Abdurrahman Başkan olmalıydı..

0|0
    0|1
  • mhp nin başına geçmesi gereken adam:D

0|1
    0|1
  • idolümm...

0|0
    0|1
  • bende kendisini çok seviyorum mhpli değilim kesinlikle siyasi görüşüm o yönde değil,ama devlet bahçeli konuşamazken oktay vural çok güzel bir şekilde herşeyi aktarıyor,bahçelininde gitme zamanı geldiğini düşünüyorum

0|0
    0|1
Yükleniyor...