Ailesinden ciddi manada dayak yiyen var mı?

Babaniz,anneniz,ablaniz veya abiniz sizi ciddi manada dövdümü? Dövdüyse ne yaptiniz da o dayaği yediniz ?

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• link

Küçükken babamla ben :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• hiç yemedim şuana kadar

0|0
    0|0
  • Hic dovulmedim, annemden hep terlik yiyordum kipkirmizi oluyordu isabet ettirdigi yer kacarken. O sayiliyor mu:/

0|0
    0|0
  • Yok hiç öyle aşırı şekilde olmadı tokat atmıslardı birkere hatılıyorum

0|0
    0|0
  • Küçükken annem sopayla döverdi

0|0
    0|0
  • kız kardeşimi öper öper koklarım :) nayır

0|0
    0|0
  • Küçükken amcamın kızı hırsızlık yapıp üzerime atmıştı. Babam da inanıp fena dövmüştü. Tekmelerini hiç unutmadım. Yerde kafam koltuğun tahta kısmına vururdu her tekmesinde. Vay be ne kara günler :)

0|0
    0|0
  • annem bana bir terlik atardı köşeyi dönmeden ıskalardı kadın

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ben rahmetli babamdan ciddi manada çok dayak yedim. şaşırtıcı gelecektir çoğunuza ama yediğim dayaklarının çoğunun sebebini halen bilmiyorum ve hep merak etmişimdir çünkü rahmetli döverdi fenada döverdi ama sebebini söylemezdi allah rahmet etsin eğer beni haksız yere dövmüşsede hakkım helaldır ona ama halen merak ediyorum sebeplerini.

0|0
    0|0
  • dövülmeyen pek yoktur ya.yaramazlıktan yedik tabi :) onun dışında uzun zamandır yaşamadığım bir şeydir.

0|0
    0|0
  • Beni dövebilecek kapasite aile bireyi yok evde.. küçükkente yoktu düşün artık

0|0
    0|0
  • babam bana bağırmadı bile

abimden tokat yemiştim o kadar :D

0|1
    0|0
  • taa çocukken yaramazlık nedeniyle yerdim :D

0|0
    0|0
  • ben küçükken her gün dayak yerdim

şimdi ben babamı dövüyorum

0|0
    3|1
  • Yerdim sebepli sebepsiz dışarıda işi rast gitmez eve gelir bulduğunu döverdi babam.Toplum içinde döverdi söver bağırırdı.20 yaşımda sağlam bir yumruk attım bir daha dokunamadı bana ama hakkımı helal etmem attığı dayaklar yüzünden.

0|0
    0|0
Yükleniyor...