İstanbul'dan ne götürebilirim?

Arkadaşlar memleketime İstanbul'dan ne götürebilirim? 6 yıldır burdayım badem ezmesinden başka bişi götüremedim.Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.Teşekkürler şimdiden

Güncellemeler:
Neleri meşhurdur İstanbul'umuzun onu sormak istedim?

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• kız kulesine galataya istiklale git video çek insanlara birşey dedirt mesela İstanbul sana gelmez sen istanbula ne zaman gelcen bilmemkim diye bağırsınlar :D istiklale gelirsen ben derim mesela :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Pişmaniye, helva falan götür. Meşhur bişeyi yok gibi. Öyle bibloya filan boşa para verme anasını satım.

0|1
    0|0
  • Aklıma taze çekilmiş kahve geldi.sonra lokum.sonra beyoglu çikolatası...

0|2
    0|0
    • Kuru kahve evet :) Hacıbekir lokumu da ve beyoğlu çikolatası çok teşekkürler ;)

• Boğaz köprüsünün küçük bir heykeli varsa al götür,olmadı sök götür yeni köprü işe yarar.

0|1
    1|0
  • havası ve kızı meşhurdur.Gerçi ikisinin de orjinali kalmadı:)

0|1
    2|0
  • dasini ve dopraani gotur :)))

0|1
    0|0
  • deniz suyu götür...

0|1
    1|0
    • Kolibasilli olandan di mi :D

• :D aynen...istabulda götürmeye değer bir şey yok. izmitten pişmaniye alıyorum ben genelde

Erkekler Ne Diyor 8

• trafiğini götür. biz de kurtuluruz biraz. :P

0|1
    0|0
  • Hafriyat götür.

0|1
    0|0
  • bir zamanlar İstanbulun havasını kutulamışlardı millete satıyorlardı inandırıcı bir durum değil ama ilginç gelmişti bana...

0|1
    0|0
  • ist. un badem ezmesi mi meşhur...?

0|1
    0|0
  • Neyi meşhur istanbulun :)

0|0
    0|0
  • hangı semtındesın ? babam dun geldı kürt böreği getirmiş ?

0|0
    0|0
    • Pudra şekerli börek uzun yola gitmez demişlerdi o yüzden eledim o şıkkı gelince bizimkileri yemeye götürcem teşekkürler yine de :)

• oyle bır şey yok gıder. bu arada istanbuldan ne goturebılrım derken yemeğe ıstanbula mı goturucen ? :) boşuna fıkır yazmışız desene..

• Ben gidicem memlekete buraya gelince onları kürt böreği yemeye zaten götürücem.

• Prezervatif ;)

0|0
    3|0
  • İzmirde olsaydın en meshuru al bir kız götür derdim ama :(

0|1
    1|0
Yükleniyor...