Tıp ve hukuk kontenjanları arttı mı ?

tıp ve hukuk kazanmak artık kolay mı ? %25 oranında kontenjanların artmış ? bu iyi birşey mi sizce ?

0|0
6|10

En İyi Erkek Görüşü

• Berbat oldu kalite düştü, artık tus değerli olmaya başladı..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tıp açısından iyi hukuk açısından kötü neden diye sorarsanız zaten yılde on binlerce hukuk mezunu çıkıyor okullardan artık değeri bitmeye başladı hukuk bürolarında bin lira gibi maaşa çok ağır çalıştırıyorlar.

1|0
    0|0
    • gerçekten öyle mi? hukuk yazmadım diye pişmanlık duyuyorum zaman zaman ama herkes sonu kötü diyor hukuğun? ben psikoloji yazdım ://

• 15 binle almaya baslamıs tıp . Fakülteyi kazanmak acısından iide zaten normal kontenjanla tıklım tıklımdı sınıflar simdi iice kalabalıklastı

1|0
    0|0
  • Bana soracak olursan , kötü bir şey.

1|0
    0|0
  • O bölümleri isteyen öğrenciler için iyi birşey.

0|0
    0|0
  • adamlar bir yerden başka yer arasında küsüratlarla kazanıyorlar. biraz rahatlama olur ama 20 30 puan kadar düşmez. mesela 498,999 ile alıyorsa en fazla 2 3 puan oynar

0|0
    0|0
  • Bence değil ülkemde zaten yeterince tıpçım hukukcum var.Bu sadece bu bölümler için değil müh ve diğer alanlar içinde öyle.

0|0
    0|0
    • aksine hekim yetersizmiş.

• hekim yetersiz diyede kontejyan arttırıp kalitesiz elemanlar almanın anlamı yok.Ne seçicilik o kadar verim.

• türkiye gelişiyor daha ne istiyorsunuz

0|0
    0|0
  • İyi gibi görünüyor ama artık işsiz tıp mezunları da görülebilir sokaklarda.

0|0
    0|0
  • Artık herkes doktor olur amk geleni geçeni öldürürler :((

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evet arttı. iyi bişey değil tabiki ama kazanmak kolaylaştı tabi

0|0
    0|0
    • Emin ol psikoloji şuanda hukuktan iyi durumda her yıl kontenjanı artırılıyor hukuğun sırf devlet unıversıtelerınde yılda 8-10 bin mezun vermekte.. bir tanıdığım hukuk bitirdi rusya'da değişik dallarda meslekle ilgili sertıfıkalar alıp seminerlere katıldı 2 yabancı dil biliyor fakat yaptığı bir hukuk bürosunda icra takıp işlerine bakmak. artık hukuk bölümü okuyosan çevren geniş olacak + yırtık bir kişi olacaksın kendını kanıtlamak çin psikoloji daha iyi bu şartlar altında.. tebrik ederim bu arada

• tabiki de iyi bir şey değil yarama tuz bastın şu an benim 510 puanla zor girdiğim fakülteye adam 460 la girmiş yakında gerizekalılara sağlığınızı emanet edeceksiniz doktora gittiğinizde hangi yıl üniversiteye girdiğini sormayı hmal etmeyin

0|0
    0|0
  • Tabii ki de kötü bir şey... İsteyen hukukçu,isteyen doktor olursa biz kimin hakkımızı,kimin canımızı koruyacağını bileceğiz?

0|0
    0|0
  • hee çok kolay... :D Hey Allahım ya.

0|0
    0|0
  • tıp için iyi gibi hukuk için kötü herkes gidiyo 20 bine düştü

0|0
    0|0
  • kontejanı arttıra arttıra bitirmediler okdr çok diplomalı işsiz var ki kontejan artısıyla bu sayı daha da artıyor demek oluyor bu

1|0
    0|0
Yükleniyor...