Netten nasıl bulabilirim ..? var mı..?

ben bu sene sınva hazrlncam ama dersaneye gtmek istemyorum duyduguma göre net üzernden dersler dnlyp online olarak soru sorabilecegmz yerler varmıs oraya para yatırıyormusuz vcar mı böle bsy varsa link tabilir msnz?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle hangi sınava hazırlanıyorsın? genel olarak dersler var ama sana 2 önerim var ciddi olarak.ales e hazırlanırken konu anlatım videolarını çok aradım ama adam akıllı kaynak zor buldum video olsa da.

link

linke gir bak harika ders anlatıyor.bu bir uzaktan eğitim dersinin kaydıdır böyle yerlere cüzi miktarda para ödeyerek kayıt yaptırabilirsin.ayrıca set al çalışma setleri 200 300 lira arasında değişir onlardan çalışabilirsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• dershaneler kapanacak diye bir söylenti var zaten. Devlet büyükleri kayıt yaptırmayın diye de uyardılar. ince bir araştırmayla netten bulabilirsin. dinleyebileceğin bir sürü site var ama soru sorabildiğin var mı bilmiyorum. bulursan buraya yazda bizde faydalanalım :)

0|0
    0|0
  • derstakip.com

0|0
    0|0
  • ekol hoca var video izleyebileceğin

0|0
    0|0
  • ekolhoca.com diye bir yer var. ama soru sorabiliyor musun bilmiyorum. ve para yatırmıyorsun diye biliyorum bir bak ama. belki değişmiştir.

0|0
    0|0
  • google da arasan 1000 tane site bulursun zaten tembel olma araştır beleş sitelerde var

0|0
    0|0
  • Yani soru soramıyosun ama körfez video yu önerebilrirm sana süpper ben öyle hazırlandım :DD

0|0
    0|0
    • hc dersaneye gtmeden mi..?

• Kızdığımı kim söyledi,kime söylesem çevremde ''Şaka yapıyosun'' diye tepki veriyo.Artık sinirleniyorum ne yapim :(

• Hee bu arada söyliyim benim özel derslerim vardı,dersaneye gitmedim,ayırca sadece körfez video dan gitme,istersen sana başka sitelerde önerebilrim :D

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...