Bilgisayar bilgisi olan lütfen.

Hiç birşey indiremiyorum 99da kalıyor ilerlemiyor. Ve bir resim kaydediyorum kapatıp açtıktan sonra siliniyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ?

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• böyle kimsenin pek yardım edebileceğini düşünmüyorum yazarak olmaz görmek lazm

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok yüksek ihtimalle bilgisayarınızda virüs var Kaspersky Internet Security antivirüs programını indirip full tarama başlatıp bilgisayarı kendi haline bırakmanızı tavsiye ederim çok uzun saatler sürebilir sabırlı olunuz probleminiz %80 ihtimalle çözülecektir çözülememesi durumda ise maalesef format atmak Windonws'unuzu yenilemek durumundasınız, gelişmelerden bizi haberdar edin. İyi akşamlar.

1|0
    0|0
  • Bilgisayarın kayıt defterinden kaynaklı bir sorun yaşıyorsun arkadaşım sorunun çözümü kayıt defteri onarıcı bir program kullanman böylelikle kayıt defterinde tarama yapıp sorunları ayıklayıp onarma işleminden sonra sorun ortadan kalkacaktır NOT : Tavsiye program Cc Cleaner

1|0
    0|0
  • pc de deepfrez olabılır yaptıgın her seyı geri alıyor sa reset te tarayıcında problem ola bilir ozellıkle internet explorerse ya da vırus bulaşmıstır

1|0
    0|1
    • virüs değil sanırım uzun zamandır kaydettğim şeyler durmuyo ama bu 99da kalma olayı yeni oldu

• o zaman kullandığın tarayıcıdandır firefox ya da chrome dene

• Bilgisayarda Deep freze yüklüyse reset attığın an herşey eski haline döner indirmeden önceki haline yani 99 da kalma sebebiyse tarayıcını değiştir çerezleri temizle tarayıcı geçmişini temizle düzelir

1|0
    0|1
  • Bilgisayarında internet cafe gibi ticari kullanım sağlıyan bir uygulama olmalı format şart.

1|0
    0|0
  • antivirüs programı ne

1|0
    0|0
  • Deep Freeze programı vardır bilgisayarını kapatıp açtığında son kaydedilenleri silen şey. Ama %99da neden kalır bilemicem.

0|0
    0|1
  • Deep Freeze mi yüklü bilgisayarında yoksa .)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...