Turk kitap evi kimin? Bilgisi olan var mi?

Oradan kitap siparis ettim ve kapida odemeyi sectim. Bugun beni aradilar Almanya disina kapida odeme yokmus o yuzden kredi kari bilgilerimi istediler veya havale yapmami. Her neyse bu dialog sirasinda telefondaki sesin surekli " Allah izin verirse, İnsallah" demesi tuhafima gitti.

Mesela "Ne zaman elime ulasir kitaplar" dedim karsimdaki "Allah izin verirse ya Pazartesi ya Sali"

Bilmiyorum belki size normal gelebilir bu tarz dialoglar ama resmi kurumlarda ve hic tanimadigi bir musteriyle telefonda gorusurken dini kelimeler kullanilmamasi taraftariyim. Ve icimden acaba bu kitap evi tarikatcilarin mi diyee gecmedi degil hani. ^ ^

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Aslında kötü bir şey değil iyi ama insanın gözüne gözüne sokar gibi yapıyorlar ya galiba telefonları dinleniyor ondan 2 laflarından biri öyle heralde gfkdgkjdf

İşin ilginci bugün kano kiralarken yanımızdaki yaşlı turistlerle işletmecinin muhabbetleri de pilavlı sohbet gibiydi fdgjklds

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• genelde :9 ben avrupa kanalarındaki reklemlarda görüyorum :) türk kitap evi.de:)

0|0
    0|0
  • Türk kitap evi resmi kurum değildir.

Türk kitap evi daha çok TÜrkiyeden Avrupaya giden. Türklere hitap eder.bu nedenle islam üzerinden ticaret yaparlar.cemaat bağlantısıda vardır.o nedenle inşallah,maaşallah çok kullanır.sen neden oradan aldın ki.madem TR desin baska yerden alsaydın

0|0
    0|0
  • şu tarz durumlarda kaç kere bana danışmadan iş yapma dicem sana of yaaa..

0|0
    0|0
  • kredi kartı bilgini kimseye verme

1|0
    0|0
    • Sorun yok bankam guvenlik mesaji cekiyor zaten.

• Umarım kredi kartı şifreni veya bilgilerini vermemişsndir

1|0
    0|0
    • Sifre degil ama uzerindeki numarayi verdim tabikide yoksa nasil odeme gerceklesicek hem sorun.yok bankam odeme yapmadan once bana mesaj cekiyor bende onayliyorum.

• İşallah olmaz :)

• Sanmiyorum cunki kac kere boyle telden ucak bileti aldim sonucta buyuk sirketler ve sesler kaydoluyor oyle bisey olsa tum.omrum boyunca baana bakmak.zorunda kalirlar. İnsan haklari denen birsey var.

• demek ki cemaatçilerin eline geçmiş.

1|0
    0|0
  • Abiler ya da mümin kardeşlere düşmüşsün :D

1|0
    0|0
  • bence o kitabı alma.

1|0
    0|0
  • tabikide bizimmmmm

0|0
    0|0