İnsan Kaynaklarında olmazsa olmaz aradığınız özellikler ?

Çalıştığınız şirkette İnsan Kaynakları sorumluları nasıl?Ne olmasını isterdiniz onlar nasıllar?

Bana bu konuda önerileriniz var mı?Bu alanda çalışıyorum ve gelişmek istiyorum daha da .

Teşekkürler

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• "Patronun adamı" olmanız beklenir öncelikle..

Birini işe alırken bir milyon insan işinize karışır. Üç kuruş maaşa çalışacak Bill Gates'ler veya Kimi Raikkonen'ler bulmanız istenir.

Eş-dosttan birini işe aldığınızda maaş geciktiğinde, avans cırladığında muhatap muhasebe değil siz olursunuz.. Dostlarınızı kaybetme riskiniz olur.

Gözlemlediğim kadarıyla az paraya çok iş istenen bir işiniz var.. Tabi Google'da çalışmıyorsanız :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• insan kaynaklarında Türk müdürlerin odaklandığı eğitim, yabancı dil, iş tecrübesi gibi konular çok önemli ama maalesef yeterli değil. Hırs, inanç, azim, aklı başındalık, tutarlılık, kişisel denge, grup çalışmasına yatkınlık, hedefe koşmak, istikrar gibi konular da bence en az ilk gruptakiler kadar önemlidir. Birinci gruba "zaten olacak ki" grubu dersek, ikinci grup "farkı yaratacak insanı nasıl bulurum"un cevabı olacaktır.

0|0
    0|0
  • Boktan kişisel gelişim replikleri kullanma ne kullanırsan kullan.

- Vücut diline göre deneğimiz ayağını benden yana doğru attı. Acaba verimli çalışırken çalışan tüm kızları eş zamanlı keserim mi diyor? yoksa hayat ne kadar boş mesai bitsede barınağımıza doğru yardırsak mı demek istiyor?

1|0
    0|0
    • güzel bir örnek :D teşekkürler

• İşten kafalarını kaldıramıyorlar birde sorumluluk falancı işten ayrılmış hala puantajda, soruncada eee şey bildirmemişsiniz amam birde soruyormusunuz hahahahhha bildirmemişiz halbuki istiafayı alan kendileri , konuştu konuştu sonunda bunu duyunca sinirden deliye dçndü bende dedim tamam bana cıkma teklif et bende red ediyim barışalım ahahah ahahah zor iş gercekten:):):):

0|0
    0|0
  • Bizimkiler akşama kadar çay kahve içip geziyorlar :)) onlardan olma öğretici sorunları olan kişiler varsa yardımcı olun biraz

0|0
    0|0
  • doğum günü partileri düzenleyin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bende gelecegin insan kaynaklari muduru olacagim insallah ama burda ne desem bos cunku ulke farki var. İsci haklari farkli.

En basit ornek cocuklu bayanlar haftaici bir gun izinli olmali dedim ben.

0|0
    0|0
  • Çalıştığım şirket olsa da yorum yapabilsem keşke ahh ahh :)

0|0
    0|0
  • hic bir b*k bildikleri yok

0|0
    0|0
    • neden öyle diyorsunuz?

• ben bu alanda gelişmeye çalışıyorum gördüğünz hataları söylersenz blki ileride bn ypmam

• uzun hikaye...oyle yazdim ya size degil...benim gorduklerim...sahid oldum..yetenekli adaylar olumsuz cevap almislar ve nedeni belli degil, bir kac ay oluyo

Yükleniyor...