Kimler güzel masal anlatabiliyor ?Hadi buyrun lütfen =)

Bu benden sizlere :D

link

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• sese bak mk tecavüze uğramış ördek gbi

1|0
    1|1
  • kırmızı başlıklı kız ormanda tek başına yürürken kurt gelmiş çatır çatır sikmiş. masalda burda biter dağılın hadi

1|0
    0|0
  • sesin çok yumuşak. :)

mikrofonum olsaydı karşılık verirdim ama yok.

0|0
    0|0
  • Yaşanacak çok şey warken bununla hayatta uğraşmam. Çocuğum olsa çabalardım. Masal kaldı mı artık. Bide işin bu yönü war

0|0
    0|0
    • neden eskilere gitmek rahatsız mı ediyor sizi ?Biz bu masallarla büyüdük şimdikilerede hatırlatmak istedim

• Tabi ki rahatsız etmiyor sonuçta masallar atalarımızın mirasları gibi. Bi hacivat ile karagözü düşün oda gölge masalları ve çok severim. Fakat günümüzde bu geleneği devam ettiren çok az yani ben çevremde hiç görmüyorum. Vardır elbet ama artık nadir. Unutuldular. Yerine masal anlatan kitaplar çocukları uyutmak için dönenceler tw bilgisayar ve türevleri var. Masal kalmadı artık. Acı ama gerçek

• hahaha uyumadan önce dinleyeyim bari :)

0|0
    0|0
    • tamam sonra yorum yaparsan sevinirim =)bakalım uyutucak mı yoksa uyandırck mı

• Bacı duyamıyorum ki: "Bir zımınlar cimri bir adım yışırımış.." Takılıyorum alınma yok. ;) :D

1|0
    0|0
  • sanırım tanıdım sizi :)

0|0
    0|0
    • ben sizi çıkaramadım

• Hayır est kaydettiğim site genelde aynı tonda kayıt yapıyor bu yüzden insanların sesi birbirine benzer halde çıkabiliyor ..Çok kibarınız teşekkürler

• Hımm anladım şimdi,haklısınız. Rica ederim arkadaşım,sizde çok ince birisiniz. Çok teşekkür ediyorum bende

• Sesin masal anlatmaya yatkın, yumuşak bir tona sahip.

0|0
    0|0
    • amator kayıt yaptım yetenek varsa zerinde durmak isterim =)

• İstanbul .. Aldım İSMEK de kısa çaplı diksiyon eğitimi ama daha profesyonel olmak adına özel bir kuruma gidicem .Bu arada LÖSEV de var çalışan arkadaşlarım çok güzel etkinlikleri oluyor çocuklarla iç içe çok güzel

• Çocuklarla iç içe olması beni etkiliyor.

• çilekli kız değil miydi bu ?

0|0
    0|0
  • Masalı dinlemeye başladım, kendime geldiğimde 1 saat geçmiş :)))) Sesin güzelmiş =)

0|0
    0|0
  • Dinlemem normalde merak ettim sesin güzel uyumlu masala..

0|0
    0|0
    • sevindim beğenmenize teşekkürler

• hahaha yok yok baba parası ile alıcağımı kim söyledi onların rizası olsn ben kndim taksitle alıcm ama yok rizaları yk =) Bu aradaa gece masalı dnle bakalm uykn glck mı :D

• Okul bitsin hele meslek olmadan borcu yapılır:))))

Yok öyle gelmez uykum benm babaannemi istiyorum o anlatırsa uyurum:D

• bende anlatırım, mesela ; saçmalama hayatım ya daha önce arkadaş ortamında tanıştığım bir arkadaşım

0|0
    0|0
  • Bende anlatayım mı =)

0|0
    0|0
  • sesin çok tatlı :)

0|0
    0|0
  • ben yatmaya gidiyorum uyku bastı ya:))

0|0
    0|0
  • Uykum geldi lan :(

0|0
    0|0
    • işe yaramış bak o halde :D

• Müzik ile çok güzel masal anlatirim valla

0|0
    0|0
  • ben dinlemeyi sewerim :)

0|0
    0|0
    • bende dinlemeyi severim =) ancak şimdi sizlerdn isterkn sizde benden istersinz diye attım :D

• güzelmiş ama ellerıne saglık :) kucucuken anneme hep anlatırırdım :) umarım ilerde eşime anlatırmam:D

• sesin çok büyüleyici :)

0|0
    0|0
  • Yaş 30-35 arası mı ? ://

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• çok iyi anlatırım en az 20çocuğa anlatmışlığım ve pür dikkat dinletmişliğim vardır:))

0|0
    0|0
  • ben bı masal anlatırsam ayakta uyursunuz :P

0|0
    0|1
  • Hindi geliyor şimdi ama :(((

0|1
    0|0
  • bunu ben yapardım yahu:/kimsin merak ettim bak..

sesin de çok yumuşak

0|0
    0|0
  • olmamış beybi ya kedi sesli kızlardan pek hoşlanmam.:(

0|0
    0|0
    • napalım canın sağolsun :D Ama kedi sesli değilim ton olarak hafif olsun diye miyavlamış çıkmış demek ki :d

• benım attıgım lınke sesını kaydet zaten hemen hemen aynı tonda cıkar sesımız kayt kötü çnkü :D

• hiç guruldayacak havada değilim beyb:(

• Kaydettim de atsam mı :)

0|0
    0|0
  • çok güzel :)

0|0
    0|0
  • çok hızlı konuştuğum için bu işler bana göre değil

0|0
    0|0
Yükleniyor...