Abiler/Ablalar nedir ?

Arkadaşlar bu yıl geçen yıl ki dershanemden memnun kalmadığım için Fem Dershanesini tercih ettim ve pazartesi günü kaydımı yaptırdım ve henüz daha iki gün geçmişken bugün arayıp abilerden aradıklarını söylediler çok duymuştum ama nedir bu abiler/ablalar olayı ?

Güncellemeler:

Arkadaşlar bir sorum daha var bunlar AKP'ci midir ?

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• en yanlış yere sormuşsun burda ancak kötülerler sen git bir gör öyle kararını ver ne olduklarına

0|1
    4|1

• Öyle yapıcam zaten ben kimsenin ağzıyla hareket etmem ve istemediğim şeyide kimse zorla yaptıramaz bana, yeterince dini şeylerimi yapıyorum zaten yetmez deyip zorlayamazlar ben oraya üniversiteye hazırlık için gidiyorum sonuçta.

Kızlar Ne Diyor 5

• Aha bu link

1|0
    2|2
  • bende 9.cu sınıftayken feme gitmiştim bu abi abla olayı şu rehber hocan oluyor seninle ilgileniyor gelmediği günler aileni arıyor ders programı ayarlıyor seni için

1|0
    0|0

• Evet benimkiknin adı da mustafaymış ama benim telefon numaramı verdi galiba annem gelemyince evi aramazlar uamrım :)

• bilemiyorum ama doğru tercih yapmışsın femi seçerek

• Ondan eminimde abi baskısı felan ben baskıya hiç gelemem :D

• Akp ile son zamanlarda araları açıldı. Eskiden Akp'yi tamamen desteklerlerdi

0|0
    0|0
  • Kafa yıkayıcılar. Elini verirsen kolunu kaptırırsın.

0|1
    1|1
  • abiler ablalar güzel ya dinle flan alakalı ama dualarla kazanan bir sürü femli var benim ablam gibi,

beynini falan yıkamıolar millete aldırma. çok sıkarlarsa da açıkca konusursunama rehbber hocan yani kazanmk için ellerinden geleni yapıyorlar.

0|2
    2|0

• Hm zaten o kadar baskıcı olsaydı elbet önünün kapatırlardı, ama tam benlik yani halı saha maçalrı, dini sohbetler, yeni ortam felan aşırıya kaçmamak şartıyla olabilir.

• araştırmayı seviyosan srun yokk :D

başarıkaar.

• eyvallah :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Abiler ablalar gençlerin kafasını dinle yıkayıp kendilerine benzeten ve yobaz olma yolunda ilerleten insanlardır.

3|0
    1|1

• Genelleme yapmamak gerek.

• Hayır abiler/ablalar bunlardır. Okulun rehberlik danışmanı vardır. Fetocu okulların abiler/ablaları bunu da herkes bilir.

• Ben yinede tek açıdan bakmamayı öneririm arada sıada dini sohbetler olması ne zararı olucak zaten yaptığımız bir şey yok arada gidip bir şey öğrensek fena olmaz ama öyle düzenli olarak gidemeyeceğime eminim :D

• fetocu tayfası işte. dindarsan git değilsen hıc bulasma kafa yıkıyolar. 3 sene önce üniv. e hazırlanırken bir kac arkadasımı kaybettım öyle :))

3|0
    1|1
  • gel mübarek

0|0
    0|0

• :D geldim mümin kardeşim sanırım en çokta halı saha maçları hoşuma gidicek, bunlar akp yanlısı mıdır ?

• kesin olursunuz.

• hm iyi iyi hadi inşallah sağol bilgilendirdiğin için :)

Yükleniyor...