Kocaeli hereke hakkında bilgi ?

merhaba arkadaşlar hereke myo kazandım burayla ilgili bilgisi olan var mı? oraya yakın 2 yurt var sanırım onun dışında mesafesi az olan yurt biliyormusunuz . .. ve ordaki evlerin kira geliri ucuzmu bilen varsa beni bilgilendirirse sevinirim teşekkür ederim şimdiden.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• ben kocaeli üni'de okudum. bence yurtta kalacaksan merkezdeki yurtları tercih et.. tek vasıtayla nasılsa gidebiliyorsun... hereke civarlarında kiralar 400 gibilerindendi en son hatırladığım ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bende herekede myo gitcem allah nasip ederse . evler 400 e de var 200e de fakat evi tavsieye etmem son 1 2 aydır arastırma yapıyorum evin hiç bir ekstası yok bence kyk çıktıysa ne güzel bana cıkmadı özel yurt dusunuyorum

1|0
    0|0
  • hereke küçük bir kasaba şeklinde bir yer kadar gezicek gece çıkıpta dolasılıcak bir tarafı yok ne yazıkki..izmite de yani merkeze otobüsle 45 dk civarı gidebilirsin..sahili güzel denilebilir,marina cafe denilen yer sahilin en ünlü cafesi yani üniw öğrencilerinin takıldığı oratm :) yinede güzel yerdir şirin bir mekan yani :) baska sorun varsa cevaplayabilirim :)

1|0
    0|0
    • teşekkür ederm o marina cafe artık bizimd etakıldğmz yerlerden biri oldu :)

• Herekemi en son gidicegim yer ::/

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...