Meslek hakkında bilgi ihtiyacı

bu sene mezun oldum ama bı yer tutturamadım dershaneye gıdecem bu yıl ama hangi mesleği secsem bılmıoyrum hedef koymak ıstyrm ama bılmıyorum ne sececem offf

Güncellemeler:
ticaret lisesinden mezunum ama hıc sevmiyorum muhasebe falan

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi bölümden mezunsun arkadaşım onu söyle bir ^_^

Sağlık sektörü iş buluyor. Neredeyse istisnasız bütün sağlık bölümleri, devlete yerleşiyor.

Onun haricinde PDR, Zihinsel Engelliler, Din Kültürü Öğretmenliği, Okul Öncesi Öğretmenliği atamada kolaylık sağlayan bölümler.

2 yıllık bölümlerden de: Radyoterapi, bilgi ve belge yönetimi (kütüphaneci oluyorsun, on numara meslek), restoratörlük, anestezi bölümlerini öneriririm.

YGS sınavı, 1 ayda kazanılabilecek bir sınav bunu unutma. Hiç bir zorluğu yok. Düzenli ve istikrarlı 1 ay çalışma seni başarıya götürecektir. Hiç kuşkun olmasın.

Ama ondan önce, ders çalışmayı kendine alışkanlık haline getirmeye bak ;)

Sana kolay gelsin...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Artık bu dönemlerde insan istediği mesleği yapamıyor mecbur kaldığı meslekleri yapıyor şans yanında olsun.

0|0
    0|0
  • lojistik tek geçerim. işletme üzerinden lojistik te olur. ya da uluslararası ticaret gibi.

para ticarette ama artık ihracatın ticaretinde.

benden söylemesi

0|0
    0|0
  • necisin ki sen

0|0
    0|0
  • Sağlık seç...

İşsiz kalma.

0|0
    0|0
  • Kendine sor. en iyi severek yapabileceğin ve ulaşabileceğin işin ne olduğunu... o götürür seni.

0|0
    0|0
  • sağlık sağlık sağlık

0|0
    0|0
  • bölümünü söylemeden nasıl yardımcı olalım ki

0|0
    0|0
  • hangi bölüm mezunusun?

0|0
    0|0
  • işletme seç ve bitir sürün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• buna senden başkası karar veremez

0|0
    0|0
  • aynı benim gibisin bende öyle bir türlü hedef koyamadm kendime cok kararsızım onun yerine iyi puan hedefi koydum :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...