Kapat

Meslek hakkında bilgi ihtiyacı

bu sene mezun oldum ama bı yer tutturamadım dershaneye gıdecem bu yıl ama hangi mesleği secsem bılmıoyrum hedef koymak ıstyrm ama bılmıyorum ne sececem offf

Güncellemeler:
ticaret lisesinden mezunum ama hıc sevmiyorum muhasebe falan

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi bölümden mezunsun arkadaşım onu söyle bir ^_^

Sağlık sektörü iş buluyor. Neredeyse istisnasız bütün sağlık bölümleri, devlete yerleşiyor.

Onun haricinde PDR, Zihinsel Engelliler, Din Kültürü Öğretmenliği, Okul Öncesi Öğretmenliği atamada kolaylık sağlayan bölümler.

2 yıllık bölümlerden de: Radyoterapi, bilgi ve belge yönetimi (kütüphaneci oluyorsun, on numara meslek), restoratörlük, anestezi bölümlerini öneriririm.

YGS sınavı, 1 ayda kazanılabilecek bir sınav bunu unutma. Hiç bir zorluğu yok. Düzenli ve istikrarlı 1 ay çalışma seni başarıya götürecektir. Hiç kuşkun olmasın.

Ama ondan önce, ders çalışmayı kendine alışkanlık haline getirmeye bak ;)

Sana kolay gelsin...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Artık bu dönemlerde insan istediği mesleği yapamıyor mecbur kaldığı meslekleri yapıyor şans yanında olsun.

0|0
    0|0
  • lojistik tek geçerim. işletme üzerinden lojistik te olur. ya da uluslararası ticaret gibi.

para ticarette ama artık ihracatın ticaretinde.

benden söylemesi

0|0
    0|0
  • necisin ki sen

0|0
    0|0
  • Sağlık seç...

İşsiz kalma.

0|0
    0|0
  • Kendine sor. en iyi severek yapabileceğin ve ulaşabileceğin işin ne olduğunu... o götürür seni.

0|0
    0|0
  • sağlık sağlık sağlık

0|0
    0|0
  • bölümünü söylemeden nasıl yardımcı olalım ki

0|0
    0|0
  • hangi bölüm mezunusun?

0|0
    0|0
  • işletme seç ve bitir sürün.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• buna senden başkası karar veremez

0|0
    0|0
  • aynı benim gibisin bende öyle bir türlü hedef koyamadm kendime cok kararsızım onun yerine iyi puan hedefi koydum :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...