Yabancı dizi önerebilir misiniz ?

Hımym,The big bang theory,Game of thrones,spartacus,rizzoli and isles,2 broke girls,new girl,the walking dead,the vampire diaries,supernatural,hannibal,my mad fat diary,shameless,awkward,avatar the last airbender ,arrow two and a half men* dışında

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Dexter, Breaking Bad

0|0
    0|0
  • tudors izle harikadır, homeland de oyle

0|0
    0|0
  • davinci's deamons gibi bir şekilde yazılıyodu. ilk sezon bitti 2. sezonu bekliyorm. ya da pushing daisies gibi bir şekilde yazılan bir dizi vardı romantik polisiye komedi macera karışımı bişeydi eskilerdendir güzel dizidir. ya da erotik dizi istersen famme fatalles gibi yazılan bir dizi var erotik polisiye macera iceriklidir o da güzel dizidir.

0|0
    0|0
  • Dexter i izle

2|0
    0|0
  • listen çok uzun; dizi mag den seç beğen izle yorma bizi:D

0|0
    0|0
  • Star tv de kanun ve düzen çıkıyo ne uyuz bir dizi o ya.

0|0
    0|0
  • lost, prison break, dexter izlememişsin. al o listeyi çöpe at sen panpa.

0|0
    0|0
  • breaking bad, oz, the wire.. bunları izleyip seversen bana mesaj at bir ara sana evlenme teklif edicem

0|0
    0|0
    • losttan sonra izlerim beğenirsem mesaj atıcam bak dlşskalşdkasll

• tamam. losttaki favorin desmond sa nişanlanabiliriz önden. jack sawyer filansa zaten baştan sorunlar var demektir

• dur daha destur yeni başladım 3. bölümdeyim şuan ki favorim sawyer

• fringe

doctor who

death note

full metal alsh.

davinci deamon's

0|0
    0|0
  • avatar katara.fringe ,bide shamless diyecekti ki yazmışsın zaten.bide anime var japon full metal alchemist izle.

0|0
    0|0
  • zaten hepsini izlemişsin :) yabancı adı değişik olabilir ama türkçe adı genç kurt diye bir dizi var güzeldi, prison break izlemediysen ayıp, lost bn sevmedm ama sn sevebilirsn Türk dizisi istersen Ezel i izle Türkiyede en iyi senaryolu dizi

0|0
    0|0
  • ""Dışında"" yazmayaydin o iş kolaydı :))) secer soylerdim kardesime :))

0|0
    0|0
  • lost prison break ve yakinda devam edicek olan breaking bad 3 ude harikadir

0|0
    0|0
  • Spartacus.

Ful sevişme sahnesi var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...