Nietzsche'yi hepimiz biliriz herhalde

''Böyle buyurdu zerdüşt'' kitabının ve ''var mı birşeyler hafız'' sözünün sahibi peki ismini gugıldan kopyalamadan yazabilenimiz var mı ben mesela gugıldan kopyaladım da yazdım :)

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Lisedeyken felsefe ödeviydi Nietzsche Ağladığında diye bir kitabını okumuştum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nietzsche'yi nicelerimiz bilir :D

0|1
    0|0
  • sen şimdi arnold schwarzenegger'ı da yazamıyorsundur :D

0|1
    1|0
    • sen benim ismimi biliyor musun o kadar saçma ve uzun ki kendi ismimi bile yazamıyorum çoğu zaman

• bunu bende yazamıyorum.

arnold schwazsrsadaosdıjaosd

• Şimdi adını ve soyadını yazmayı deniyorum...

friedrich nietzsche

0|1
    0|0
  • hiççilik akımının ileri savunucularındansın

0|1
    0|0
    • ben mi ay teşekkür ederim

• ;)

• bak muhabbetin normalde burada bitmesi gerekiyordu o gülücüğü koymamalıydın mesela, böyle olunca da hadi git artık yazmak istiyorum ama elim genelde gitmiyo

eeee nbr nasıl gidiyor

Erkekler Ne Diyor 5

• nietzche bu şekılde yazıverdım ama bu adamın kıtabını okudum ben hiçligi savunan bırısı karmaşık felsefık dusuncelerı olan materlaıst bırısı okudukca kıtaptan sogudum dusuncelerımden dolayı ama bır dusuncesı mantık uzerınden hoşuma gıtmıstı dıyordu kı ınsanlar duyguyu bırakıp tek bır mantık uzerınden robot gıbı çalışırsa dunya daha gelışmıs ve duzenlı olurdu gıbı bır dusuncesını okumustum 2 senede aklımda kalan bu ama işim olmaz adamla ..

0|1
    0|0
  • nietzche oldu mu ? :D

0|1
    0|0
  • #niçe'yi en iyi biz biliriz, biz. hiççilik niçe okumaksa, en büyük hiççi benim.

# seçim çalışmalarına KS'de başladım, KSye en az 3 hashtag gelsin

0|0
    0|0
  • Telafuz bile edemeyenlere sorduğun soruya bak, sana hiç yakıştı mı dude?

0|1
    0|0
    • yok be o kadar da değildir dude

• Nietzsche senelere

1|2
    0|0
Yükleniyor...