En sevdiğiniz sözler veya replikler...

en sevdiğiniz sözler veya replikler nedir mesala polat gibi sonunu düşünen kahraman olamaz falan ?

0|0
2|6

En İyi Kız Görüşü

• oluk oluk aksın bacaklarımdan hiç doğmayacak çocukların :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, Rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olmayacağız. Şimdi bunu anlamaya başlıyoruz.

Bizim neslimiz büyük depresyonu ya da büyük savaşı yaşamadı. Bizim savaşımız ruhsal bir savaş. Bizim depresyonumuz kendi hayatlarımız...

Dinleyin Sürüngenler! Sizler özel değilsiniz, sizler güzel ya da eşi benzeri olmayan kar tanesi de değilsiniz, sizler işiniz değilsiniz, sizler paranız kadar değilsiniz, bindiğiniz araba değilsiniz, kredi kartlarınızın limiti değilsiniz, sizler iç çamaşırı değilsiniz, sizler herkes gibi çürüyen birer organik maddesiniz! Bizler bu dünyanın şarkı söyleyip dans eden pislikleriyiz! Hepimiz aynı pisliğin lacivertleriyiz!

Kendini geliştirmek mastürbasyondur, kendini yok etmek ise asıl soruların cevabı...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 5

• olmuyosa zorlama diyen dayı haklımı yoksa başarı zorlayanın hakkımı? // bu soruya çok cevap aradım bulamadım :D

0|0
    0|0
    • benim de kafamı karıştırdın la gece gece :DD

• cevabı bulan yazsın çok düşündüm sürekli değişiyo kararım :D

• Omur dedigin umuttan once bitmeli demisler guzel demisler

0|0
    0|0
  • açeydim gollarımı getme deyeydim beeeenniiimmm yürümdeeennn

0|0
    0|0
  • Peşinden koştuğu mu sanıp da arkana bakıp hayal kırıklığına uğrama

0|0
    0|0
  • Döverim ülen seni , hepinizi döverim ülen ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...