Can Bonomo hakkında ne düşünüyorsunuz?

Müziği ve kişiliği çok farklı. Kimileri itici bulsa da kendisini takip eden bir kitle mevcut. Eurovision da var tabi...

Ne düşünüyorsunuz müziği hakkında?

0|0
16|17

En İyi Kız Görüşü

• yahudi arkası sağlam o sese ve beceriksizliğe rağmen 1.olursa veya ilk 5 e girerse hiç şaşırmam

0|4
    2|1
    • link eksileyenler bu size gelsin

• Ben alevi gelenekleriyle büyüdüm.. Bizde ayrım yoktur.. İnsan insandır.. Ben size saygı duyuyorum..

• bende size duyuyorum saygı.

Kızlar Ne Diyor 15

• Ruıhsal sorunları var diye tahmin ediyorum,hareketlerine bir anlam veremiyorum bu çocuğun...Tarzı mı dedim yok arkadaş böyle tarz mı olur bayık bayık bakıp elini kolunu orantısız sağa sola savurması...Allah sonumuzu hayır etsin...

0|1
    0|0
  • ben beğendim farklı ve özgün bir tarzı ver umarım başarılı olur söz konusu bizim ülkemiz yani bonomoyu layık görmüşler bize düşen desteklemek

0|0
    0|1
    • ulkemızın tanıtımı elbette onemlı ancak "madem secmısler hadı destekleyelım" demek yanlıs. Secebılıyorsan sen sececeksın, ıtıraz edebılıyorsan sen edeceksın. Ha, destek konusunda sıkıntı yok zaten...

• ya zaten müzikten anlamayan 2 trt memuru seçiyor ne beklenebilir ki müzisyen bir jüri kursalar kimse böyle polemiklere girmez muhtemelen daha populer kişiler seçilir

• Öncesinde severi dinleyicisiydim.

0|1
    0|0
  • cakma duman diye düsünüyorum ..ya anlamiyorum, türkiye resmen kaybetmek icinmi yolluyor bu insanlari? hadise-ucuz,yeteneksiz ve beyonce cakmasi,can bonomo-duman cakmasi cok depresif hava yaratiyor...yollasaniza söyle bir kirac ortayi bir etkileyici türkce rock parcasiyla mahvetsin yada söyle bir murat boz yada ne bileyim iste eglenceli birsey ama can bonomo...no diyorum 0 puan!

0|1
    1|0
    • Yurt dısında duman'ı ne kadar tanıyorlar? Tamam hadı beyonce'u tanıyorlar da dumanla ne ara ıclı dıslı oldular?

• Daha yeni duydum adını bile işte şu bi haftadır şaşkın diye bi parçası var hoşuma gitti:)

0|1
    0|0
  • Çok başarılı.. Sesini çok iyi kullanıyor ve Eurovision da bizi çok iyi temsil edecek..

1|2
    1|1
  • Sevmedim.

0|0
    0|0
    • :) zamanla severmisin bilemem,ama bu çocuğun trtnin torpillisi olduğu çok açık.

çünkü ses yok,yorum yok..ne diye seçtiler anlamadım..

sözde canlı performansı çok iyiymiş..

adam bana bi saz verin dedi erovizyona gitti..meğer ne kolaymış bu işler.

• Torpil konusunda haklsın. Neden o sorusuna cevap kesinlikle torpil. Sonuçta sonucta sonuncu da olsa para alıyor bu işten reklamı da oluyor..

• ne yalan söyleyim daha önce hic adini duymamistim ama sarkilari hosuma gitmedi acikcasi yinede hayirlisi olsun eurovision icin ne diyelim..

0|0
    0|0
  • +18 dizisinde görmüştüm ilkkez.Birkez de şarkısını görmüştüm ama hiçbirşey anlamamıştım açıkçası.Ne alaka Eurovision'la yaa?İlginç bir seçim olmuş.En azından bizi "ŞAŞKIN"a çevirmeyi başardılar..

1|0
    0|0
  • farklı bir tarz ve sempatik bnce

0|1
    0|0
  • kaybettikten sonra gazate mansetleri biz bonomu hakedioruz:DDDD

0|1
    0|0
  • ilk 4e gireceek :D

0|1
    0|0
  • Hiç dinlemedim Halil Sezai ile beraber balon olduklarını düsünüyordum :D

Ama fena degiller, en azından diğerlerinden farklılar bakalım ne olacak

0|0
    0|0
  • çakma kaan tangöze diyorum..

0|0
    0|0
  • Pek sevmedim. Ve itici.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Severek şarkılarını dinliyoruz. Tarz değişik. Yalnız eblek ve rahatsız bir duruşu var. Aptal mı? Aptala mı yatıyor? kestiremiyor insan.

0|0
    0|1
  • Kendine has bir tarzı olduğunu düşünüyorum,sesi de güzel mesela meczup isimli şarkısı gayet güzel,dinlerken bu adam garanti ot falan kullanıyor diyorum ama bilemem artık :D öyle bir havası var

0|0
    0|0
  • mütevazi aynı zamanda kendine güveniyor, konuşurken söylediklerini iyi tartıyor, tarzı farklı, kulağa hoş geliyor, rahatsız edici bir yanı yok nesini itici buluyurlarsa...

0|0
    0|0
  • karakteri saglam . yetenekli . sesi çok iyi degil henüz ama ilerisi için büyük bir yetenek .

Eurovisionda derece yapıcaktır bundan eminim .

0|0
    0|1
  • geçen sene bizim okulda redbull sponsorluğunda ücretsiz konser vermişti ismini ilk defa duydum die konsere gitmemiştim, şimdi ülkeyi temsil edecek şaka gibi :D

0|0
    0|0
  • fena sayılmaz da,

rammstein, children of bodom ve adele'den birini geçerse, helal olsun diyeceğim. bir de, millet niye bu kadar gaza geldi bu yarışma için. koskoca ingilteresin, almanyasın sen, derece kasmaya çalışmak niye?

0|0
    0|0
  • Eurovision artık ilgi alanıma girmiyor, taraflı bir program ve danışıklı dövüş haline getirildi. Can Bonomo ise, Ajdar Anık ile aynı kategoride geliyor bana kesinlikle.

0|0
    0|0
  • defol meczup ve ayıl parçaları güzel. Sözleir kendi yazıyormuş. Müziğin içine güzel oturtuyor sözleri. Bence iş yapar.

0|0
    0|0
  • doğruyu söyliycem hiç sevmediğim bi insan

0|0
    0|0
  • çok sevdim şarkılarını da beyendim...tarzı var en azından

0|0
    0|0
  • yani ajdarı mı gönderseydik diyorum eurovisiona çikata muz bence ilk üçe girerdik:)

0|0
    0|0
  • illuminatiye hizmet ettiğini söylüyolar bugün onunla ilgili bi video izlemiştim doğru olabilir.

0|0
    0|1
  • uyuz oldum adama umıtsızım

0|0
    0|0
  • çok enteresan bir soyadı var

0|0
    0|0
  • insallah basarili olur yeni seyler denemekte fayda var.

0|0
    0|0
  • Ilk kez burda duydum

0|0
    0|0
  • Bir takım gizli güçler tarafından ya da bilenler için "İlluminati", kimse tarafından tanınmayan biriyken bir anda Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek kişi olabilen birisi. Başka bir açıklaması da olamaz zaten..

0|0
    0|1
Yükleniyor...