Kapat

Hep yabancı bir sosyal paylaşım sitesinde şunu sormak istemişimdir ..

Türkler hakkında ki görüşleriniz nelerdir diye ama nasip olmadı bari burda sorayım var mı yabancı tanıdıklarınız ne düşünüyorlar bizim hakkımızda ?.. cevaplayan herkese şimdiden Teşekkürler :)..

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ben yurtdışında yaşadm bir zaman.Orda bizden çok konuşuluyordu.Çünkü orası müslüman bir ülkeydi ve akparti erdoğan cumhurbaşkanı sürekli gündemdeydi.Ayrıca türk dizileri de çok ünlüydü halada çoğu film oynuyor orda.Tek sıkıntı bizi dizilerdeki gibi tanıyorlar.Dizilerimizde malum sürekli sevişme alkol ihanet ve mafya vari sahneler olduğu için hiç müslümanlık namına bişeyimiz yokmuş gibi lanse ediliyordu.Bize sürekli süre okutup şahadet getirtiyorlardı :D

Binaenaleyh biz onlara kendimizi güzel tanıttık ve ülkemize kötü söz getirtmedik.Bizden çok memnundular.Hepsi sizin gibi mi diye soruyorlardı.Sadece Osmanlı ne olacak yeniden kuracakmısınız diye soruluyordu bizde araplarla beraber inşallah diyorduk.Türkleri çok seviyorlar herzaman türkiyeye gelip gitmek istiyorlar.Ve burayı merak ediyorlar.Tarihimizi kültürümüzü dopal miraslarımızı istanbulu çok merak ediyorlardı

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 3

• ne düşünecekler , herkes korkuyor türklerden osmanlı yeniden doğacak diye ;)))))

0|2
    1|2
  • Kardeslerimiz..

0|1
    0|0
  • ıraklı arkadaşım var, hiç aklıma gelipte ne düşünüyosun diye sormadım ona

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• alman bir kız arkadaşım bütün türk kızlarına fa..hişe demişti.

0|1
    0|0
  • Ben de bunu merak ediyorum :D

0|1
    0|0
  • Ben ukrayna da yasıyorum herkes bizlere sapık gözüyle bakıyo ( abaza bir halim olmamasına rağmen) hatta sınıf arkdaşkarım bile buraya kızlar için mi geldin diye soruyolardı ilk başlarda. Uzun lafın kısası; sapık olarak görüyolar.

0|0
    0|0
  • İyi şeyler düşünmediklerine bahse girerim.

0|0
    0|0
  • AVRUPA ASLA TÜRKLERİ İSTEMİYOR .. AMA AMERİKADA TÜRK DİYİNCE BAYANLARI YADA BAYLAR HEMEN Bİ GÜLÜMSERLER BÖLE BİR TEBESSÜM EDERLER

VE SANA YEMİN EDİYORUM TÜRK DENİLİNCE KESİNLİKLE BİR AN DURUP DÜŞÜNMEYEN İNSAN YOK TÜRKÜ SEVEN / SEVMEYEN HERKEZ İYİKİ TÜRKÜMM İYİKİ

0|1
    0|0
  • ABAZA BİR TOPLUM diye yorumluyorlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...