Sorulan sorular hep genele yönelik.. neden kişiye özel sorular sormuyoruz ?

mesela ben bu modlara bir sorum olacak nasıl mod oldular? hikayeleri ne ?onlar önceden seçilmiş insanlar mı? gibi gibi :))) he bide hayalürünü o resim senin değil dimi ? benim facemde de böyle bir profil varda ? hanginiz fake )))

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Bir insan ilgi çekiciyse eğer fotoğraf koymasına gerek yok bence... İnsanlar kendini görünüşüyle tanıtmaması lazım çünkü o görünüşün altında neler yatar kimse bunu bilemez. Ama öyle sözler vardı ki insanı sana tanıtan... Öyle birinin görünüşünü bile aldırmazsın. Çünkü o senin hayalindir...

1|0
    0|0
  • önce mit akademide 4 yıl teorik ve 6 yıl saha eğitimi aldıktan sonra fbi tarafından özel bir sınava sokulurlar ve israilde 4 operasyondan sağ çıktıktan sonra mod smod olarak sitede göreve başlarlar şüphelileri kaldırırlar örn; ''fransızkaldım'' very dangerous kill her

0|1
    0|0
  • Emin ol onlar bile bilmiyorlar.

0|0
    0|0
  • her 5 yılda bır secımle belırlıyoruz onları torenle balonlarını verıyoruz

0|0
    0|0
  • bu benim, emin olabilirsin :)

1|0
    0|0
  • güzel soru olmuş bak şimdi seninki :D

fakat seninki de modlara genel olmuş :D

0|0
    0|0
  • Soru ve cevap şikayet ede ede mod oluyorsun. Başarı yüzden en az %90 olması lazım.

0|0
    0|2
    • şikayetle mi oldun? bir nevi gammazcısın yani? lasjdlaals

• işte bunlar hep feyk

0|0
    0|0
  • mod ne bu arada:D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• tabikide ben bu kadar çirkin değilim :DD normalde türbanlıyım. bir ara koydum fotoyu herkes o gözler senin mi demeye başladı. kaldırdım napim :)))

0|0
    0|0
    • Bunu da kaldır bence. :\

• şimdi sana hakaret etmesek laf soksak ya da ne biliyim geyik yapıp sana gülsek kaç aydan başlıyo abla :D Hesap gitti gidiyor nokta com :)) asdfasdffsd

• Ben değilim

0|0
    0|0
  • modlar mıkrofon sızde :D cevap gelmeyecektır ama :D

0|0
    0|0
  • dışlamış olursun o zaman görürsün bende seni dışlıcam -.-

0|0
    0|0
  • naber tatlım ?

0|0
    0|0