Neden iibf nin bölümleri açıktan okunuyoda hukuk psikoloji felan okunmuyo bunlar sözel mesela ??

Neden iibf nin bölümleri açıktan okunuyoda hukuk psikoloji felan okunmuyo bunlar sözel mesela ? bilgisi olan var mı ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• hukukcuların hakkını yemıs olursun..hukuk kendı alanında kamu ve ozel hukuk olarak ayrılır.anayasa ıdare ve ceza hukuku kamu tarafını medenı borclar tıcaret ve ozel kesımler ozel hukuku temsıl eder.hepsı ıcınde uzmanlasmak ıcın kalın kalın kıtapları btrmek gerekır.hepsı kendı basına ayrı normlara tabıdır.ancak anayasa dakı degısıklıkler kanunun degıstırdıgı ıcın sureklı degısır ve uzmanlasmak oyle kolay degıldır.ben hukukcu degılım yanlıs anlama bende ıktısadı ve ıdarı bılımler fakultesı ıktısat mezunuyum ama hukuk derslerının acıkogretımde verılecek kadar kolay olmaması ve ayrıntıyı ogrenmenın temel kuramı olması dolasıyla acıkogretımde verılmeyecegını dusunenlerdenım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Valla 4 sene hukuk okudum tum derslere girmeme ragmen hala bir hukukcuyum diyemiyorum. Aciktan okuyup hukukcu oldum demesinler diyedir heralde. Aciktan hukuk mu okunur.

0|0
    0|0
  • açıktan okuma ile bitirilemeyecek derecede kompleks ve pratik gerektiren bölümler olduğu için olabilir.

0|0
    0|0
  • onlarda açıktan okunursa işin suyu çıkar kimse normal okumaz

1|0
    0|0
  • lanet cevapların canı cehenneme ..

profil resmin güzelmiş ki ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• hukuk ve psikolojinin puanlarına bir bak derim.. Her önüne gelenin okuması doğru olmazdı, aşırı emek isteyen bölümler.. Kazanması da okuması da.. Ha demiyorum ki diğerleri kolaydır, elbette zordur onlar da..

0|0
    0|0
Yükleniyor...