Offf bu nedir napılır ki ?

bu iç sıkıntısı, iç daralması, iç kabarması, afaganlar basması, kötü bişeyler olacakmış hissiyatı gibi çoğaltılan şeylerin geçmesi için napılır yahu ? hık diye son nefesimi verecem sanki oyyhhhh

lazca şarkılar dinleyesim, yıldız tilbenin karpuz kestim sulandı yedim başım dolandı şarkısını dinleyip ağkayasım var durum çok mu vahim ki ? :SS :/ :(

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• bağdaş kur , ellerini bacaklar ve bel arasında baş parmaklar dışta kalacak şekilde düğümle , baş parmakların uçlarını birleştir ve gözlerini kapat . hiçbir şey düşünme , 1 dk falan böyle yaptıktan sonra zaten çişin gelir gibi oluyo :D , bunu yap sonra aç ve anime izle kendine gelirsin :D (kaichou-wa maid sama senin durumuna iyi gelir ama benim favorim Ghost in the Shell ) :D Turk Anime . Tv sitesinden izleyebilirsin (seviyem düşük , link veremiyorum) :D

0|0
    0|0
    • sen kötü şeyler mi yazdın oraya len ne gerek var istemiyom ben öyle şeyler :ssss

• anime çizgilim tarzındadır fakat konusu vardır , her yaşa hitap eder , One Piece adlı 1999 dan beri haftalık yayınlanan animenin yaklaşık 20 milyon izleyicisi var :D hentai ise onun po'rnosu :D

• ey allahım bu insanlar bunları nerden biliyor :D :D

• sende panik atak var o zaman git doktora iyice bir muane ol

0|0
    0|0
  • bir duş al güzelce sonra rahat bir şeyler giyin çık bir yerlerde hava da güzelse bir şeyler iç içinin kaosundan arındır kendini

0|0
    0|0
  • Aklını başından alacak biri lazım =)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...