Okuduğunuz kitaptan aklınızda kalan anlamlı cümle nedir ?

Kitap okumayı seven arkadaşlarımıza özel sorudur.

Lütfen sosyal ağlarda dolaşan "Ergence" cümlelerden alıntı yapmayalım ;)

Güncellemeler:
yalnız kendimi sevdiğim halde, bunu başkalarına sevgi şeklinde belirtmek suretiyle kendimi aldatmak ve aynı zamanda bir bakıma onların daha gerçek sayılması gereken aşklarını , bu aldatıcı aşkımın yanında önemsiz görmekle, bir kere daha kişiliğime duyduğum aşkı ve vazgeçemediğim benliğimi ortaya koymakla kendinisevengillerin birtürlügerçeklerigöremediğiiçinbaşkalarınınsevgisinemuhtaçgiller - familyasına mı giriyormuşum ?

Oğuz atay - tutunamayanlar

sayfa 455

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• seninle ağlıyorum melek senin için gözyaşı döküyorum

bir daha rüzgarda esmeyecek her saç tutamın için, başka birinin gününü aydınlatamayacak her gülümsemen için, diğer bir erkeğin nabzını hızlandıramayacak o arzulu bakışların için üzgünüm

paragraf oldu ama neyse ''gelin koleksiyoncusu''

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Senin için bin tane olsa yakalarım. UÇURTMA AVCISI

0|1
    0|0
  • Sakın bitti sanma her şeyi, Sevdiğin kadar sevileceksin

0|1
    0|0
  • kaderini belirlemek için yola ihtiyacın yok.

bi kitapta okumuştum hoşuma gitti.

0|0
    0|0
    • Kitabın yazarını veya ismini hatırlıyormusun güzel sözmüş merak ettim kitabı :D

• valla bende kuzenden ödünç almıştım hatırlamıyorum :D

• Hayatın anlamını kaybetmişsem ölmeliyim

0|0
    0|0
  • "İnsan zamanını durdurmak istediği yere aittir" demişti Emrah Serbes.

0|0
    0|0
  • Halbuki bütün bunlara ne gerek vardı? Hayat beni sensizken de uzun uzun öldürüyordu zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• what is correct and what is incorrect? it isn't an easy thing to decide in this chaotic world. how can you expect to live based on rules made by someone else? if you allow yourself to succumb to the laws of others you can't decide on anything yourself and will become a fucking puppet. in the end the only one that can decide is yourself.

çevirisi: doğru ve yanlış nedir? bu kos dünyasında buna karar vermek kolay değildir. başkaları tarafından konmuş kurallara göre yaşamayı nasıl düşünebilirsin ki? eğer başkalarının yasaları karşısında ezilip ölürsen kendi başına hiçbir şeye karar veremez ve bir kuklaya dönüşürsün. sonunda karar vericek olan yine sensin.

0|1
    0|0
  • Claps,kan kaybından dolayı bilincini kaybederken (içinden farklı şekillerde söyleyerek) :

Brando,Brando,evet...

bu güzel bir isim.gerçekten güzel...''

Şah Mat - Mario Mazzanti

katil tarafından kalçasından bıçaklanıp,kan kaybından dolayı ölümün eşiğine gelmiş birisinin bu tür şeyler düşünmesi etkilemişti beni.çok seviyordu adamcağız köpeğini :)

0|0
    0|0
  • CAnımın canı.

0|0
    0|0
  • Everybody Lies-Herkes Yalan Söyler.. Dr.House

0|0
    0|0
  • bak şimdi aklıma gelmedi

0|0
    0|0
Yükleniyor...