Filmlere müdahale etmek istediniz mi?

Sonunu beğenmeyip ben olsam böyle böyle bitirirdim dediğiniz film var mı? Varsa ne gibi müdahale ederdiniz?

0|0
105

En İyi Kız Görüşü

• Korku filmlerinde kızın bütün gün başına gelmeyen kalmaz da yalnız yaşadığı evine gidip hiç ışık açmadan duşa girer ya o karanlıkta işte orda zıvanadan çıkıyorum açsana lan şu ışıkları bari diye.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• old boy öyle olmamalıydı ben ortalığın anasını ağlatırdım 15 yıl bir odada hapis edilsem

0|1
    0|0
  • Film yok da kitap var :((

0|0
    0|0
  • sonuna değilde, filmlerde dizilerde başına her türlü kötülük gelip hala saf saf düşünen polyanna tiplere ''ey insan evladı silkelen ve kendine gel'' demek isterdim

0|0
    0|0
  • En büyük dileğim ucu açık filmlerin tamamlanması :D Kendime göre de tamamlayacak, soru işareti bırakmayacağım onlarda. O ne öyle ya günlerce düşündüğüm filmler var. Bir de Eternity and a Day'in sonunu değiştirmek isterdim, çok isterdim.

0|0
    0|0
  • Komşuda ki kız'a müdahele etmek isterdim.Tabiki Ruth un ağzını burnunu kırarak..

0|0
    0|0
  • Baska Hatunlarla Muhabbetler.

Sonu güzeldi çok... Ama böyle bitmemeliydi.

Kavustururdum onlari. Cok güzel sey yapiyorlardi.

0|0
    0|0
  • isterim ya ,çok gerzekçe bıten fılmler oluyo, olacak iş değil

0|0
    0|0
  • Cok var hemde nerdeyse her film filmi izlerken yasayanlardanimda :)

0|0
    0|0
  • Yapma yapmaaa diye :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Titanic.Rose un titanic ten sonra ki hayatınada ufaktan değinerek bitirirdin

1|1
    0|0
  • Sessiz Tepe (Silent Hill). 2. Film çok saçma bitti bana göre.

0|1
    0|0
  • mulond çıkmazını izleyip anlayan var mı?

0|0
    0|0
  • Kurtlar vadisinde merminin yönünü değiştirip mermiyi Polat'ın alnının çatısına isabet ettirmeyi hep istedim.

0|0
    0|0
  • sanki filmi ben yönetmiş gibi keşke böyle olmasaydı şu şöyle olsaydı derim her filmde

0|0
    0|0
Yükleniyor...