Aramızda kültür farkı var. Ne yapmalıyım anlamadım?

Lütfen bana yardım edin, kısaca şöyle sevgilimle beraber olmamız imkansız iki taraf da asla kabul etmez kültür farklılığı var arada..ve son bikaç gündür bu konu geçiyor aramızda, yazışmıyoruz sadece o arada sana bişey olmasını istemiyorum falan gibi şeyler yazıyordu, bugün işten çıktım aniden arkamdan geldiğini hissettim ordaydı durağa kadar benimle geldi bişey yokmuş gibi benimle otobüsü bekledi, ben gidecekken ellerimi tuttu, seni hep uzaktan seyrediyor olacağım..belki hiç ummadığın bir anda tekrar çıkarım karşına hadi üşüme git dedi..kendimi çok kötü hissettim otobüse bindiğimde de bi mesaj geldi, başaracağız bunu yazmış..şimdi ben anlayamıyorum ne yapmak amacı bir senedir çıkıyoruz ilk başlarda sorun etmiyorduk ama artık öyle yürümüyordu bu konuyu açtım bizim sonumuz nereye ben gelecekle ilgili plan yapmak istiyorum bilmeden yaşayamam ailem çok sıkı biliyorsun diye başladı konu ve böyle devam etti..şimdi bugün yaptığından ne çıkarmalıyım sizce?...

Güncellemeler:
kültür farkliligi demek istedigim ben türküm o afgan..

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Kültür farkı var diyerek İyice Ezmişin Sevdiğini ...

Kültürde sonradan kazanılan bir şey ...Herkes Salvador Dali Resimleri yorumlamıyor herhalde ? bence seni seviyor ... tut elinden bırakma ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• sevgilin ztn kültür farkından dolayı yeterınce ezık hıssedıyodur kendını bu bı erkek ıcın çok acı bu acıya dayanamıyordur bu yuzden böyle davranmıştır senın o bahsettıgın kultur farkını kapattıktan sonra sana dönemktır amacı ama sonu yok bunun bence bulundugunuz çevre ve koşullar oldukca mutlu olamazsınız

bu konuyu açmayın zamanı geldıgınde kaçın gidin kimsenın sizi rahatsız edemeyecegı bır yere

0|0
    0|0
  • Ya diyorsun ki iki tarafta kabul etmez.Önemli olan sizin anlaşmanız aileler de önemli tamam ama asıl siz daha önemlisiniz bence beraber çabalayıp ailelerinizi ikna edebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • hiçbir anlam çıkarma bir planda yapma çünkü kültür farkı var davul bile dengi dengine demişler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence o seni bırakmak istemiyor ama ailesiyle ilgili sorunları var. Bunları çözebilirsiniz bu sizin hayatınız siz yaşıcaksınız aileler değil.

0|0
    0|0
  • kusura bakma ama 2yılımı verdım dengesızlık bence 2 yılın sonunda cok serefsızmıs dedım 2 gun oldu ayrılalı hem senle ımkansız hemde vzgecmıyo kısaca kullanıyo kızım safmasın nesın anlamadımkı kullanıyo senı acı ama gercek karaktersız dıyceksın aynı benım gıbı salla yaa baska ısınmı yok

0|2
    0|0
Yükleniyor...