En sevdiginiz yabanci dizi?

surekli takip ettiginiz,izlemedikce ozlediginiz bir dizi var mi?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Da vincis demons sadece 8 bolum oldu ama diger bölümü iple cekiyorum. Bir de dexter

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tabikide süper naurel :D link bu diziyi izlemeye başladıktan sonra başka hiç bir diziyi izleyemez oldum artık bana diğerleri yetersiz geliyor :D 8 sezonu bitirdim 9. sezonu bekliyorum ekimde :D

0|0
    0|0
  • True Blood.

0|0
    0|0
  • fringe i çok özledim walterı özledim canım ya :( got da iyidir yani severim ha bir de hımym takımını çok özledim

0|0
    0|0
  • the vampire diaries, kore dizileri seyrediyorum arada da :)

0|0
    0|0
  • Desperate Housewifes'ı izliyordum sıkıldım, Shamless'a başlamıştım yarım kaldı, Hot and Cleveland'a da baya takılmıştım oda çok sıktı. Bu sıralar Hannibal izliyorum bakalım sıkılacakmıyım. Birde Supernational'a başlamayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • skins

0|0
    0|0
  • The Vampire Diaries :)

0|0
    0|0
  • How i met your mother :) 9. Sezonu sabırsızlıkla bekliyorum:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Game Of thrones . net ve tek.

0|1
    0|0
  • Game Of Thrones...

0|1
    0|0
  • Valla ben hepsini ayrı seviyorum. Tek tek yazayım belki merak edip izleyen çıkar.

Arrow, Breaking Bad, CSI: New York, Hawaii Five-0, How I Met Your Mother, NCIS, NCILos Angeles, Orange is the New Black, Perception, Person of Interest, Suits, That 70's Show, The Big Bang Theory, The Following, The Walking Dead, Transporter; The Series, Two and a Half Man, Under the Dome.

0|0
    0|0
  • CSI: Miami

0|0
    0|0
  • the pacifik

0|0
    0|0
Yükleniyor...