Bayıldınız mı hiç hayatınızda?

ne kadar sürmüş? ve kendinize geldiğinizde ne hissettiniz? benim sadece bir kaç sn gözlerim karardı yere düştüm o bile çok şeydi..

Güncellemeler:
mutluluktan bayılanınız oldu mu hiç? var mı yani öyle bir şey?

0|0
20|10

En İyi Kız Görüşü

• ilk bakırkoy meydanda mısır almıstık annemle.. akşam bir haller oldu bana hatırlamıyorum... gozumu actıgımda hastahanede serum yıyodum.. sonra bidaha acdım tepemde bir doktor :)) gümlemişim 2 defa zehirlenip.. 1 gun tuttular cıktım...

ıkıncı bayılmamda 2-3 ay once oldu .. kansızım ben tahlıl ıcın 4 tup kan lazımdı 3.tup bitince gozlerım kararmaya basladı hemsıre anladı dorduncuyu almıyım ıstıyosanız bayılacaksınız dedi kadına bagırdım o sınırle al dorduncuyude bısey olmaz bitir işini diye.. dorduncu tup bitti uzanın bıraz kalkmayın dediler yok bısey olmaz dedım kalktım.. ve geri oturdum en iyisi oturiyim ama yatmam diye artistliğe bak :D yattım sonra tabii gözler acılmıyo ama duyuyorum tepki veryorum :) sekerlı su ıctım kendıme geldım sonunda ordada bı yarı baygınlık olmustu işte :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• hahçhahaha hatirladim bak simdi :-) burun ameliyati olduktan 2gun sonra tamponlarin cikmasi icin hastaneye gittik.ama canim aciyor,burnumda sargi,isrtemeye istemeye geldim hemsire bir anda burun ucundaki bezlerden biranda tuttu cekti,gozumun onunde tum amelliyat kalinthlari,cek cek bitmeyen tampon,beynim burnumdan akiyo zannedim korkudn bayilmisim,5dksonra kalkmisim kadinatek soqdugum soru:

~kac santimdi,cek cek bitmedi?

~yaklasik 40santim(!)

yine bayilmisim :-)

0|0
    0|0
    • ahhahaha çok geçmiş olsun pislik kadın öyle çekilir mi uyarsaymış bir :)

• baktim sonu gelmiyo bezin kucucuk burun altiustu nasil cikiyo bukadar! diye sordum .okadar acim vardiki ve korkmustumki kadini gormedim bile

• evet çok acılı geçtiğini duymuştum burun ameliyatının

• Hayır hiç bayılmadım.

0|0
    0|0
  • bayıldım 2ay önce hemde

0|0
    0|0
  • Hayir.

0|0
    0|0

• bayıldım

0|0
    0|0
  • Benim de başıma öyle birşey gelmişti. Yolda yürürken önce başım döndü sonra gözlerim karardı ve yere düştüm. Ama 3-4- sn. sonra kalktım fakat hemen kendime gelememiştim.

0|0
    0|0
    • kendine gelememe berbat bir şey ya çok çaresiz olanları anlamaya çalışıyosun filan..

• kesinlikle berbat birşey umarım tekrar yaşamam

• inşallah

• Yüksek bir yere uzanırken bir anda düştüm yere 10 dakika baygın kalmışım ama bir şeyim yokdu

0|0
    0|0
  • Hic yasamadim Hayatimda

0|0
    0|0
  • Hic bayilmadim allah korusun insallahta bayilmam

0|0
    0|0
  • Bayılmadım bayılmakta istemem.

0|0
    0|0
  • azcık tam değil :)

0|0
    0|0
    • nasıl azcık mesela yaa? :)

• ya bayılıyodum tam ucundan döndüm :)

• yaa işte tam bayılsaymışsın daha güzel bir anı olurmuş ama neyse :P

• sınıfta bayıldım aşı olduktan sonra uyandığımda öğretmenim noldu sana kızım diyodu :D

0|0
    0|0
    • komikmiş öğretmenin jklşjklş

• Bayıldm sma ben tuhaf bir koku hissettim o anda .

0|0
    0|0
  • arada bayılırım.o sırada bir şeyler düşündüğüme inanamıyorum daha sonra.

0|0
    0|0
  • Evet bayıldım .1-2 saat sürmüş hastanede ayılmışım.

0|0
    0|0
  • balkona çıkarken annemi görüp korkudan bayılmıştım :D

0|0
    0|0
  • Hayır hiç bayılmadım.

0|0
    0|0
  • sık sık bayılan bir insanım baygınlık deılde nöbet sırası berbat ölsem diye yalvarıyorum

0|0
    0|0
  • bayıldım gözümü açtıgımda dersanede yakısıklı bir cocugun beni tuttugunu gördüm ayıltmaya calıstı o günden sonra bir daha o cocuga rastlamadm ama :(

0|0
    0|0
    • hep mi aşk arkadaş yeter be :)

• hala onu mu düşünüyosun yuh sana :D allah bilir sersemin tekidir çocuk

• hayır ya :D gayet yakısıklıydı ve kibardı ...

Erkekler Ne Diyor 10

• 5 yaşındayken bayılmıştım. Bir daha hiç olmadı. O da bir arkadaşımla kafa kafaya çarpışmışız. Ben sadece onun uzaktan geldiğini hatırlayabildim. Saatler sonra bir battaniyenin altında uyandım. Önce hatırlayamamıştım. Ama şükür ki bir daha hiç olmadı.

0|0
    1|0
  • valla bayılmadım kardesım ama gunu kendım ıcın buyuk denecek bır zararla kapattım..oruc oldugum ıcın sıgara da ıcemıyorum..gozlerım ıyıce karardı

0|0
    0|0
  • Bayildim kafama ciddi bir darbe almistim boksorluk zamanimda 3 bes dk surdu

0|0
    0|0
  • birkaç kez oldu 30 saniye 2 dakika arası

0|0
    0|0
  • inanmicaksin ama, 4 yil oncesine kadar kendi kendimi bayiltabiliyodum.

0|0
    0|0
    • niye öyle bir şey yapıyodun ve ee sonra noldu?

• yanlislikla yapitim sonra kendimi bayiltmayi ogrendim, 10-15 dk sonra ayiliyodum

• Çok merak ediyorum açıkçası.

0|0
    0|0
  • Hayır. Nasıl bir duygu hiç bilmem.

0|0
    0|0
  • lisede birbirimizi bayıltmaca oynuyorduk nefessiz bırakarak. iyi bari gebermemişiz.

0|0
    0|0
  • küçükken kan verdiğimde bayılmıştım

0|0
    0|0
  • Bir keresinde ablamdan yumruk yemiştim. anlık gittim geldim 10 saniye sayılırmı bilmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...