Azizler, bir ben miyim...

...80'lerin sonlarında ve 90'ların başlarındaki, TV programlarının (film, dizi, spor farketmeksizin) görüntü kalitesinin çok psychedellic (bilmeyenler için nasıl açıklasam ki bu kelimeyi..?) olduğunu?

Ha, hoşuma gidiyor(u), orası ayrı...

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• "yıllarca izlerdik" desem yani böyle bir cumle kursam

peki sen bu cumlede kac tane özne var bulabilirmisin?

0|0
    0|0
    • Tuzak mı var? :)

• hayır tabiki. ama fikirlerim kursun gecirmez.

hayallerimizi calıyorlar televizyondan bizi kandırıyorlar yani.

bizim yerimize baska insanlar dusunuyor. kayan ve karıncalanan o ekrandan beri

Kızlar Ne Diyor 3

• Psychedelic müzik ya da psychedelic rock, 1960'lardaki yaygın madde kullanımından etkilenerek pop kültürüne de yansıyan müzik türü, bu yıllarda en yaygın dönemini yaşadı. The Beatles, Jimi Hendrix, Led Zeppelin, Pink Floyd, The Doors, Rolling Stones, Jefferson Airplane, The Grateful Dead, The Who ve The Pierces gibi dönemin ünlü birçok grubu, bu türde şarkılar yazmışlardır.

Her ne kadar 1960'lardan sonra hiçbir zaman eski popülerliğini yakalayamamış olsa da, hala hatırı sayılır sadık bir kitle bu müziği dinlemektedir.

0|0
    0|0
  • Çok cahil olduğumu düşündüm şuan :/

0|1
    0|0
  • Halisünatif etki mi?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 2

• abi sen takıldın bu doksanlara :)

0|0
    0|0
    • Daha önce de mi sormuş idim?

• Neden yanlış anlayayım ki? Öyle bile söylemiş olsa idiniz, takılmak için söylediğinizin farkında olacaktım. :)

• teşekkürler.. :)

• ne deme o açıkla. artislik yapma :)

0|0
    0|0
    • link Şu resimlerin siz de uyandırdığı duyguların benerini (0'lerin ortalarından 90'ların ortalarına kadar olan görüntü kalitesi uyandırıyordu.

• ııh bence alakası yok :)

Yükleniyor...