Mimarlık hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Ne derece zordur dersler nasıl ve meslek hakkında biraz bilgilendir misiniz?

0|0
59

En İyi Erkek Görüşü

• 7 yıldır mimarlarla aynı projelerde yer alıyorum.Teknik bilgileri zayıf görsel tasarıma önem veren genelde inşaat işlerinde proje yönetimi ellerinde olan bir meslek.Bayanlara yakışıyo o da ayrı.Geliri ise iyidir çizim yükü fazla olduğundan maaşları da o denli yüksektir.Şantiye de ise şef veya proje müdürü olduklarından yine diğerlerine nazaran yüksektir.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• ben mimarlıkdan nefret ettim mimarlık ofsiinde staj yapıyordum nefret geldi artık mimarlıkdan belkide çizim beni sıktıgı için öyledir ama şantiye şefliği falanda yapabiliyorlar tabi meslek olarak iyi bir meslek gündemde olan mesleklerden bir tanesi

0|0
    0|0
    • Peki sosyal hayat konusunda nasıl bir meslek? üni ortamı falan nasıl mimarlıgın

• bende inş.mühen olmaya çalışıyorum konustuklarımdan anladıysan eğer tabiki kötü değil gündemdeki en iyi mesleklerden birileride o iki meslek sen bilirsin mimar olmanı daha çok tavsiye ederim.

• Evet anladım, inşallah çok teşekkür ederim :)

• mimarlardan nefret ediyorum! neyse baretimi verin işe dönüyorum!

0|0
    0|0
  • okuyabiliyorsan hiç düşünme oku. hayatının anlamı değişecek.

1|0
    0|0
  • Emek isteyen bir bölüm.Analitik olarak düşünebilmen ve çizim için yetenekli olman gerekir...

0|0
    0|0
    • Çizim konusunda iyi oldugumu söylerler benimde kendime güvenim var o konuda. yalnız ünide hocalar cok ugrastırıyormus diye duydum bide düzgün bir hayatın olmuyormus, ne derece dogru?

• Sonuçta emek olmadan yemek olmaz.Gideceğin ünv ye göre zorluk derecesi değişir.Asıl olanda zor olaı yapmak değil mi.Sonuçta mimarlık gibi bir bölümü kazanan biri zorluklarıylada başa çıkabilir diye düşünüyorum...

• kesinlikle ben uyumadan çalışmaya hazırım

• Mimar bir arkadaşla bir süre çalıştım. Olmalısın .)

0|0
    0|0
    • Nasıl peki bana biraz bahsedermisiniz? bide sizin mesleğiniz neydi?

• Çok teşekkür ederim :)

• Rica ederim başarılar

• 15 sene mimar olmak istedim bu konuda ki tek bilgim bu :D

0|0
    0|0
  • İyi bir meslek

0|0
    0|0
  • harika bir bölüm.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Zengin kesime hitap eden bir meslek,bana cazip gelmiyor ama cok populer.

0|0
    0|0
  • yalarun.

1|1
    0|0
  • yalarım.

1|0
    0|0
  • Zor bir bölüm..Kadın çorabı, karton ve ip ile bir şeyler tasarlayabiliyorsan seç derim. :/

0|0
    0|0
    • ne derece zor mesela ne gibi

• Değişiyor projeleri.. Maaşları da alanına bağlıdır büyük ihtimal. Mobilyacıda da çalışan var, şantiyede de..

• projelerde torpil dönüyor soran kardeş! sen gelme dfsgfsd

@mat. mimarlık mı okuyosun?

• kendini geliştirmek isteyen biriysen düşünme,bu yolda devam et

0|0
    0|0
Yükleniyor...