S*ktir et adlı kitabı okudunuz mu?

s*ktir et ya da s*tir git demek gerçekten rahatlatır mı.şöyle ağzının dolusuyla:)

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• Okudum. Kitabin basinda, kitaba emek veren kisileri yaziyor ve parantez icinde alfabetik siraya gore dizilmistir diyor, bir bakiyorsun onu bile s.ktir etmis karisik yazmis :D. Komik bir kitap.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Okumadım ama küfür etmek bir çok insanı rahatlatıyor , deşarj olmasını sağlıyor .

0|1
    0|0
  • Çok sinirliyken evet rahatlıyor insan ama her lafının sonuna a..koyayım g. koyayım hay skimm diyenlşeri buna katmayalım...

0|0
    0|0
  • ... Tam bir fiyasko ! Okunacak bir kitap değil. Herşeyi s*ktir et diyor da sonrasın da ne yapacağını hiç yazmıyor !

0|0
    0|0
  • hadi ya böyle kitap varmıki yeni duydum

0|0
    0|0
  • Okumadım..Adından kaybediyor..işim olmaz..( üste para verirlerse olabilir..)...

0|0
    0|2
  • kapaği güzel içeriği memnun etmeyen kitap

0|0
    0|0
  • böyle kitaplara inanmam pek.insanın huyu neyse odur bir kitap insanı rahatlatamaz bence

0|0
    0|0
  • kitaplığımdan bulunan ve sırasının gelmeisni bekleyen bir kitap nasip olcak inş..

0|0
    0|0
  • Küfür etmenin insanı rahatlattığı deneysel olrak kanıtlandı

0|0
    0|0
  • hem de nasıl rahatlatıyor.

0|0
    0|0
  • güzel kitap ben bitirdim kitabı

0|0
    0|0
  • S*ktir et boş iş bunlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• gördüm acıkcası ama henüz okumadım

0|0
    0|0
  • İnternette çokça karşıma çıktı ama okumadım.

0|0
    0|0
  • hayır ama kitap fuarında inatla bana o kitabı satmaya çalışmışlardı.5 liraya düşürdüler ama almadım =) itici geldi

0|0
    0|0
  • kitapcıda biraz kurcalamıştım içeriğini ...komik bir kitaba benziyor...

0|0
    0|0
  • Halil Barutçu-Hassecret kitabını tavsiye ederim :)

2|0
    0|0
  • açıkçası beni rahatlatıyor :))) rahatlamak için özellikle küfrediyorum bazen , zaten karşımdaki kişilerde anlıyor onlarda katılıyor bana güzel oluyo.

0|0
    0|0
  • ben sevmedim.

0|0
    0|0
  • Okudum.Çok saçma ama insanı güldürüyo bazı yerleri (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...